امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
16 دی 1397

با حکم رییس دانشگاه، دکتر نیکوبخت به عنوان مدیرگروه آموزشی اورولوژی منصوب شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر کریمی رییس دانشگاه طی حکمی دکتر محمد رضا نیکوبخت را به عنوان مدیر گروه آموزشی اورولوژی دانشکده پزشکی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در متن این حکم آمده است انتصاب مدیران جدید گروه های آموزشی دانشکده پزشکی به استناد آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و دستور العمل فرایند پیشنهاد مدیران گروه های آموزشی به دانشگاه و بنا به پیشنهاد رییس دانشکده پزشکی انجام شده است.

همچنین ارسال گزارش منظم یکساله از عملکرد گروه و پیشرفت امور به رئیس دانشکده ضروری است.
متن این احکام به شرح ذیل است:
سلام علیکم
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه های آموزشی است که با بهره مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و دستورالعمل «فرایند پیشنهاد مدیران گروه های آموزشی به رئیس دانشگاه » مصوب 1392/9/10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396/11/29 شورای دانشگاه، بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پزشکی بدینوسیله سرکارعالی/جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی ...دانشکده پزشکی منصوب می نمایم.
انتظار مي‌رود در اين دوره مديريت، با برنامه‌ريزي و استفاده بهينه از كليه منابع و بهره‌مندي از توان اعضاي هيأت علمي محترم و دانشجويان عزيز آن گروه، علاوه بر وظايف مصرح در آئين‌نامه مديريت دانشگاه‌ها، مواد ابلاغ قبلي را همچنان با جديت پيگيري فرمائيد.
ضروري است ضمن ارسال گزارش يك‌ساله به رئيس محترم دانشكده در مورد پيشرفت امور، زمينه ارائه بازخورد مناسب و كمك به ارتقاء گروه را فراهم آوريد.
توفيق جنابعالی و كليه اعضاء محترم هيأت علمي و ساير همكاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0