امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 مرداد 1398

اختتامیه چهارمین دوره مدرسه تابستانی دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
​با برگزاری آزمون پایان دوره و ارائه گواهی شرکت، چهارمین دوره مدرسه تابستانی دانشکده پزشکی به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مدرسه تابستانی دانشکده پزشکی که از 9 تیر ماه سال جاری با همکاری گروه‌های آموزشی داخلي، كودكان، جراحي عمومي، طب اورژانس، جراحی مغزواعصاب، زنان و زايمان و اورولوژي دانشکده پزشکی در بیمارستان‌های یاس، شريعتي، مركز طبي كودكان، سينا و امام خمینی (ره) آغاز شده بود، روز گذشته در یکم مرداد ماه 98 در نشستی با عنوان جلسه فیدبک به کار خود پایان داد.
شرکت‌کنندگان در این مدرسه تابستانی 10 دانشجوی مقطع پزشکی عمومی از کشور اوکراین شامل 7 دختر و 3 پسر بودند که از روز چهارشنبه مورخ 5 تیرماه وارد ایران شدند و به مدت یک هفته توسط اساتید و تحت نظارت معاونین بین‌الملل در هر کدام از گروه‌های مربوطه در بیمارستانهای مذکور مورد آموزش تئوری و عملی قرار گرفتند. 
برگزاری جلسات معارفه و بازخورد در آغاز و پایان دوره، تدوین برنامه مکتوب و مشخص آموزشی دانشجویان به زبان انگلیسی، معرفی یک مسئول نظارت بر اجرای بهینه برنامه آموزشی این دانشجویان و حمایت و راهنمایی دانشجویان در طول دوره و حضور آن‌ها در بیمارستان، انجام هماهنگی‌های لازم با تمامی استادان و دانشجویان شرکت‌کننده در برنامه آموزشی، برگزاری آزمون  پایان دوره، گرفتن گزارش نمرات دانشجویان به صورت مکتوب و رسمی از جمله اقدامات معاونت بین الملل دانشکده پزشکی در قالب این مدرسه تابستانی بود.
 دکتر نیما رضایی معاون بین الملل دانشکده پزشکی در پایان دوره گواهی شرکت در مدرسه تابستانی را به دانشجویان اعطا کرد و دانشجویان نیز ضمن ابراز خرسندی از کلیه گروه ها و بیمارستان های همکار از معاونت بین الملل جهت برگزاری این دوره قدردانی کردند. امید است با افزایش دوره‌های کوتاه مدت در این دانشکده گامی موثر در گسترش روابط بین‌الملل دانشگاه برداشته شود. 
 خبر: مرضیه صنعت خانی
عکس: نیرومند رومیانی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0