امروز : جمعه 4 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
22 اسفند 1400

دومين مجمع کميته فعاليت هاي بين الملل دانشکده پزشکي برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران دانشکده پزشکي،  اين جلسه بعدازظهر امروز شنبه 21 اسفند با حضور دکتر نيما رضايي معاون بين الملل و پژوهشي دانشکده پزشکي، دکتر اثني عشري معاون فرهنگي پرديس بين الملل و اعضاي کميته مجمع فعاليت هاي بين الملل دانشکده پزشکي تشکيل شد.
دکتر رضايي در تشريح عملکرد کميته گفت: دو سال قبل کميته با تدوين اساسنامه و برگزاري مجمع و انتخابات برخلاف کميته هاي انتصابي به صورت انتخابي آغاز به کار کرد.

وي افزود: کميته بسيار پر شور و با انجام و توسعه فعاليت هاي بين المللي فعال بود اما با شيوع پاندمي کوويد، مجمع سال دوم کمي با تاخير برگزار شد و اعضاي کميته به عنوان کانديد در انتخابات شوراي مرکزي شرکت کردند.
در ادامه نيلوفر يزدان پناه دبير کميته گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در کميته ارائه کرد و افزود: 6 شاخه با 7 عضو اصلي که 4 نفر از دانشجويان بين الملل بودند تشکيل شد که در اين مدت با يکي از دانشگاه هاي اوکراين در 5 هفته همکاري مشترک داشتيم همچنين 6 دانشجو از  دانشگاه خارکيف اوکراين براي شرکت در روتيشن هاي بيمارستان هاي تابعه دانشکده به ايران آمدند.
در ادامه دکتر اثني عشري با مثبت ارزيابي کردن فعاليت هاي کميته، اظهار داشت: با توجه به تعداد بالاي دانشجويان خارجي در دانشگاه، فعاليت ها و عملکرد کميته بايد توسعه يابد.

در ادامه اعضاي شوراي مرکزي و تيم اجرايي مجمع نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود را بيان کرده و بر توسعه فعاليت ها، افزايش اطلاع رساني ميان دانشجويان، رشد دوجانبه دانشجويان ايراني و خارجي در کنار يکديگر، توسعه همکاري هاي دوجانبه با دانشگاه هاي خارجي و... تاکيد کردند.
در پايان سارا فرهاد دانشجوي بين الملل عضو کمييته به عنوان نماينده تا اصلاح اساسنامه و برگزاري انتخابات، با آرا اعضا انتخاب شد،  در ادامه با اهداي لوح تقدير از اعضاي کميته تقدير شد، عکس يادگاري حسن ختام اين جلسه بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0