امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
23 خرداد 1398

بیانیه مجتمع بیمارستانی امام خمینی، در واکنش به شایعات مطرح شده در خصوص درگذشت دکتر رسول قائدی دستیار ارتوپدی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، در واکنش به شایعات مطرح شده در خصوص درگذشت دکتر رسول قائدی دستیار ارتوپدی این مجتمع بیانیه ای صادر کرد. 
 
به گزارش دانشکده پزشکی، متن این بیانیه بدین شرح است:
 
ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر رسول قائدی دستیار معزز ارتوپدی این مجتمع، به خانواده آن عزیز از دست رفته و جامعه پزشکی کشور، به آگاهی می رساند درگذشت مرحوم دکتر قائدی در زمان مرخصی و در شهرستان محل اقامت خانوادگی ایشان رخ داده است. آخرین کشیک و حضور ایشان نیز در بیمارستان دوشنبه 13/3/98 بوده؛ در حالیکه تاریخ درگذشت ایشان 16/3/98 می باشد. لذا اخبار منتشر شده در خصوص درگذشت ایشان حین کشیک و در نتیجه کشیک های سخت و طاقت فرسای اعمال شده صحت ندارد. 
 
روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی فرصت را مغتنم دانسته اعلام می دارد، اگر چه قبولی و تحصیل در رشته ی پزشکی و به خصوص دوره های تخصص نیازمند تلاش های مجدانه و مطالعه و کوشش بسیار است؛ اما برنامه های آموزشی در نظر گرفته شده مطابق با کوریکولوم های آموزشی تدوین شده و مطابق با شرایط آموزشی و درمانی دانشگاه است. 
 
در پایان یاد و خاطره تلاش های بی شائبه دکتر رسول قائدی، پزشک فرهیخته، مهربان و اخلاق مدار و خدمت رسانی صادقانه ایشان به بیماران این مجتمع بیمارستانی را گرامی می داریم و امیدواریم روح بلند آن عزیز سفرکرده غریق آرامش و رضوان الهی باشد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0