امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
30 مرداد 1399

دکتر نفیسی: اساتید برگزیده نماینده‌ی‌ همه اساتید دانشکده پزشکی هستند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
گالری تصاویر 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، دکترشهريار نفيسي رئيس دانشکده پزشکي در دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی که با حضور تعداد محدودی از اساتید در تالار ابن سینا و به صورت پخش انلاین در اسکای روم بعد از ظهر چهارشنبه 29 مرداد برگزار شد با خير مقدم و تبريک روز پزشک به اساتيد حاضر در جلسه و اساتید و فراگیرانی که به صورت آنلاین شاهد اجرای جشنواره بودندگفت: بسیار خوشحالم که علی رغم تمام مشکلات موجود، موفق شدیم در خدمت دوستان و اساتید باشیم.
‎وی افزود: علت اصرار ما برای برگزاری مراسم این بود که از یک سو از اوایل زمستان 98 در تدارک برگزاری دومین جشنواره قدر استاد بودیم و دانشجویان و دستیاران به امید این که بتوانند بهترین اساتید را معرفی کنند در رای گیری ها مشارکت داشتند و از سوی دیگر به خاطر شرایط کرونا و درگیری ناشی از بیماری و غم و ناراحتی که بود به نظر ما رسید این مراسم را با تمام محدودیت ها و کاستی های مجازی شدن وجود داشت، برگزار کنیم تا تنوع و منبع آرامشی برای دوستان ما در بیمارستان و در خط مقدم مقابله با کرونا باشد.
دکتر نفیسی ادامه داد: بیماری کووید 19 شرایط سختی را برای مجموعه بهداشت و درمان ایجاد کرد اما خوشحالم اعلام کنم که اساتید، دانشجویان، همکاران کادر درمان، نیروهای پشتیبانی در کوران این مشکل بزرگ که کشور و جامعه درگیر آن بودند سربلند شدند و باعث افتخار ما در دانشگاه هستند.
رئیس دانشکده پزشکی با بیان این که تمام فعالیت های دانشگاه اعم از آموزش و پژوهش تحت شعاع مسئله کرونا قرار گرفت،اظهار داشت: علی رغم این موضوع، شاید شرایط موجود فرصتی را در اختیار ما گذاشت که موضوعاتی که سالها مغفول مانده و پیگیر آن بودیم تحقق پیدا کند.
وی ادامه داد: سالها به دنبال توسعه فعالیت آموزشی در فضای مجازی، مجازی سازی آموزش و استفاده از ظرفیت این فضا بودیم که تا حدودی به خاطر شرایط و محدودیت های حضوری محقق شد و برگزاری مراسم امروز نیزماحصل استفاده از فضای مجازی است.
دکتر نفیسی، از دکتر رضایی دبیر اجرایی جشنواره، دانشجویان، دستیاران و اساتیدی که با دبیرخانه مراسم در اجرای برنامه های هنری تا برگزاری هرچه بهتر جشن همکاری داشتند، اعضای هیات رئیسه و هیات داوران تشکر کرد و گفت: امسال از 5 نفر از اعضای برگزیده جشن سال گذشته برای حضور در هیات داوران دعوت شد تا در انتخاب بهترین ها کمک رسان ما باشند.
وی با ابراز خرسندی از انتخاب افراد برگزیده با رای فراگیران و تشکر از اساتید کاندیدا، برگزیده ومنتخب گفت: اساتید منتخب و برگزیدگان طی سالهای سال بار آموزش به دانشجویان پزشکی و مسئولیت آموزشی را بر عهده داشتند، البته به نظر من نام دانشکده پزشکی به حد کافی ایجاد مسئولیت می کند و ما همه تلاش می کنیم نام دانشکده را سربلند نگه داریم. 
‎دکتر نفيسي ادامه داد: قطعا تعداد اساتید شایسته در دانشکده پزشکی با بیش از 1100 عضو هیات علمی به این تعداد محدود نیست و افراد 
شایسته بسیاری در حال ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی هستند و امیدواریم قدردان زحمات این افراد باشیم.
وی افزود: اساتید برگزیده، کاندیدا و منتخب نماینده اعضای هیات علمی دانشکده هستند و به نمایندگی از سایر اساتید و اعضای هیات علمی دانشکده پزشکی معرفی و تقدیر می شوند، امیدوارم از سال های آتی بتوانیم از زحمات و تلاش های سایر اساتید قدردانی کنیم.
توضیح این که اسامي اساتيد برگزيده تنها در اختيار دکتر نفيسي و دکتر رضايي قرار داشت پس از معرفي دوباره اساتيد منتخب و اجراي برنامه هاي متنوع موسيقي اعلام شد و لوح تقدير، مدال و تنديس جشنواره که منقش به آرم قديم دانشکده پزشکي به اساتيد برگزيده اهدا شد.
و هر یک از برگزیدگان دقایقی سخنرانی کردند
در پايان برگزيدگان عکس يادگاري گرفتند و لوح یادبود مراسم توسط برگزیدگان و اعضای هیات رئیسه و هیات داوران جشنواره امضا شد.
همچنین در این مراسم کلیپی از شهید مدافع سلامت دکتر غلامحسین نادری استاد گروه اورولوژی که پیش از این در از سوی فراگیران به عنوان استاد منتخب حایز رای شده بود، پخش شد.

برگزيده بخش آموزشي پزشکي عمومي: 
دکتر آرش صفایی گروه آموزشی طب اورژانس
دکترسعیدرضا مهرپور گروه آموزشی ارتوپدی

برگزيده بخش تخصصي و فوق تخصصي:
دکتر دکتر آرش میرمحمد صادقی گروه آموزشی چشم پزشکی
دکتر فرشته غیاثوند گروه آموزشی عفونی

برگزيده بخش آموزشي علوم پايه:
دکتر غزاله گرایلی گروه آموزشی فیزیک پزشکی

برگزيده بخش پژوهش علوم باليني:
دکتر مریم دانش پژوه گروه آموزشی پوست

برگزيده بخش پژوهش علوم پايه:
دکتر احمدرضا دهپور گروه آموزشی فارماکولوژی

برگزيدگان بخش ويژه
برگزيده بخش استاد جوان:  
دکتر عرفان امینی گروه آموزشی اورولوژی

برگزيده بخش استاد پيشکسوت:  
دکتر منوچهرخان نخجوانی گروه آموزشی داخلی

برگزيده بخش هيات داوران:
 دکتر علی جعفریان گروه جراحی عمومی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0