امروز : جمعه 4 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
22 اسفند 1400

جلسه کميته داوران چهارمين جشن قدر استاد برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران، دانشکده پزشکي،  جلسه اعضاي کميته داوران چهارمين جشن "قدر استاد" با حضور دکتر بيگ محمدي رياست دانشکده و معاونت هاي مرتبط به عنوان اعضا حقوقي و دکتر عليرضا استقامتي، دکتر محمدرضا دهپور، دکترفرشيد نوربخش، دکتر محمد توانگر، از برگزيدگان جشن قدر استاد سالهاي گذشته به عنوان اعضا حقيقي و دکتر صالحي رئيس بيمارستان امام خميني پيش از ظهر روز شنبه 21 اسفند در سالن شوراي دانشکده برگزار شد.
دکتر نيما رضايي دبير جشنواره قدر استاد که به توسط هيات رئيسه دانشکده براي چهارمين سال پياپي به عنوان دبير جشنواره انتخاب شد،  گفت: اساتيد در حيطه هاي آموزشي( علوم پايه 1 برگزيده، تخصصي و فوق تخصصي2 برگزيده، آموزش پزشکي عمومي2 برگزيده)، پژوهشي(پايه و باليني هر کدام يک برگزيده) و بخش ويژه( استادجوان، پيشکسوت و منتخب هيات داوران هر کدام يک برگزيده) انتخاب و معرفي ميشوند که اسامي به صورت محرمانه باقي مانده و در روز جشن اعلام خواهد شد.

وي با اشاره به روند انتخاب اساتيد منتخب و برگزيده گفت: در انتخاب استاد برگزيده آموزشي ملاک اصلي در انتخاب اساتيد،  آرا فراگيران است که پس از جمع آوري آرا، نظرات مديران گروه، بررسي امتيازات سالانه اساتيد در 5 سال اخير بررسي نتيجه اين جلسات و آراي فراگيران توسط هيات داوران در انتخاب نهايي تاثير گذار است.
وي افزود: در بخش برگزيده پژوهشي دو نفر از اساتيد در بخش باليني و پايه معرفي مي شوند که انتخاب بر اساس آرا فراگيران، منتور و راهنماي پژوهشي بودن اساتيد و تعداد مقالات رجوع بهHايندکس و استناد مقالات در سامانه علم سنجي صورت مي گيرد.
گفتني اسامي برخي اساتيد که در ميان رتبه هاي برتر قرار داشتند به علت حضور در هيات رئيسه و سمت اجرايي که داشتند از ليست خط خورد.
دکتر رضايي ادامه داد: پس از اعلام سامانه جهت معرفي اساتيد منتخب توسط فراگيران، بيش از 600 نفر از فراگيران شرکت کردند و اسامي افراد بالاترين راي، به همراه امتياز سالانه در شعاع و معرفي مدير گروه مطرح و در نهايت توسط هيات داوران انتخاب شدند.
همچنين تعدادي از اسامي اساتيد به عنوان منتخبين هيات داوران مطح شد.
 لوح تقدير، مدال و تنديس جشنواره که منقش به آرم قديم دانشکده پزشکي است قرار است طبق سنت هر ساله به اساتيد برگزيده اهدا شود.
تاريخ  ارديبهشت 1401 نيز براي برگزاري چهارمين جشن قدر استاد تعيين شد.منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0