امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
17 شهریور 1399

برگزیده دومین جشنواره قدر استاد: دانشکده مثل خانه من است/ (قدر استاد) نقص ندارد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر فرشته غیاثوند برگزيده بخش تخصصي و فوق تخصصي دومین جشنواره قدر استاد است، گفت و گو با ایشان را در ادامه خبر میخوانید.
دومين جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکي با معرفي 10 استاد برگزيده در حيطه هاي آموزشي، پژوهشي و ويژه روز چهارشنبه 29 مرداد به صورت محدود با حضور اساتيد برگزيده در تالار ابن سينا و پخش آنلاين در اسکاي روم برگزار شد.
برگزيدگان اين جشنواره با آراي فراگيران اعم از دانشجويان دوره پزشکي عمومي، تحصيلات تکميلي، دستياري و فلوشيپ به همراه بررسي ميانگين نمرات 5 ساله اعضاي هيات علمي، نظر مسئولين آموزشي گروه و بخش ها، رول مدل بودن، فعاليت هاي اجتماعي و فرهنگي، منتور پژوهشي بودن، تعداد مقالات و ... انتخاب و معرفي مي شوند.
 امسال برای دومین سال برگزاری این مراسم از ۱۵۵۷ رای الکترونیک امسال، ۱۲۰۶ رای مربوط به دور دوم نظرسنجی بود که از این میان ۶۲۲ رای مربوط به دوره پزشکی عمومی، ۳۲۰ رای مربوط به دوره تخصصی و فوق‌ تخصصی و ۲۶۴ رای مربوط به دوره علوم پایه بود.

متن ذيل گفت و گوي روابط عمومي دانشکده پزشکي با دکتر فرشته غیاثوند از برگزيدگان بخش تخصصی و فوق تخصصی دومين جشنواره قدر استاد است.
 لطفا خودتون و گروه آموزشي رو بصورت کامل معرفي بفرماييد.
دکتر مريم غياثوند، عضو هيات علمي گروه عفوني دانشگاه علوم پزشکي تهران هستم.
 از نظر شما، چه ويژگيهايي باعث ميشه که يک استاد، به عنوان يک معلم برگزيده در دانشگاه توسط دانشجويان معرفي شود؟
خيل سئوال سختي است. چيزي که همه دانشجويان از اساتيد انتظار دارند مخصوصا از اساتيدي که درس طب مي دهند اين است که خود استاد خوب بداند تا بتواند خوب مطلب را ارائه دهد. غير از بحث آموزش، تعامل بين استاد و شاگرد و اخلاقيات است که رعايت اين موضوع براي دانشجو خيلي مهم است.  
 چه آرزويي براي ادامه خدمتتون در دانشگاه متصور هستيد؟
بزرگترين آرزوي من اين است که بتوانم روز به روز بهتر و بيشتر از گذشته در خدمت همکاران، دانشجويان به خصوص در خدمت بيماران باشم که از اهميت بالايي در کار ما دارند و خدمت روز افزون داشته باشم.  
 چه آرزويي براي آينده دانشجويان خود داريد؟
 براي دانشجويان اول آرزوي شادي و سلامت بعد موفقيت دارم. 
شنيدن نام دانشکده پزشکي تهران چه حس و حالي در شما ايجاد مي‌کند؟
دانشکده پزشکي واقعا جاي دوست داشتني است و مثل خانه من است. 
براي برگزاري بهتر جشن قدر استاد در سال‌هاي آتي چه پيشنهادي داريد؟
با توجه به اينکه آقاي دکتر رضايي هميشه حواسشون به همه چيز است در اين دوسال هيچ نقصي در برگزاري مراسم ديده نشده و سالهاي بعد هم ان شالله همينطور خواهد بود. 
 کلام آخر، اگه نکته اي مدنظر داريد بفرماييد.
اميدوارم خداوند توانايي و نيروي مضاعف دهد تا بتوانيم وظايفمان که امر درمان و آموزش است را به سرانجام برسانيم. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0