امروز : جمعه 26 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
23 خرداد 1400

برگزاری اولین جلسه شوراي بورس دانشكده پزشكي در سال 1400

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش معاونت بين الملل دانشكده پزشكي، اولین جلسه شوراي بورس دانشكده پزشكي در سال 1400 برگزار شد. این نشست جهت بررسي پرونده ­هاي اعضاي هيأت علمي اين دانشكده روز شنبه مورخ 22 خرداد ماه با حضور دکتر نفیسی ریاست دانشکده پزشکی، دكتر رضايي معاون بين  الملل دانشكده پزشكي و همچنين مديران گروه  ها و معاونین بين  الملل گروه هاي متقاضي  در سالن شوراي دانشكده برگزار شد.
 در این جلسه پرونده  های 3 متقاضی سفرهای خارجی اعم از فرصت مطالعاتی و مأموریت آموزشی خارج کشور براساس آیین نامه های جدید دوره های فرصت مطالعاتی و مأموریت آموزشی خارج کشور مطرح و بررسی شد.
در ابتدای این نشست دکتر رضایی به ایجاد یک ترکیب جدید و ثابت از اعضای شورای بورس دانشکده اشاره نمود و پیشنهاد دعوت از اعضای ثابت را در جلسات آتی داد. انجام این امر به عنوان یک موضوع در برنامه ­های معاونت بین الملل دانشکده پزشکی قرار گرفت.
 دکتر محمد سلیمانی، دکتر مهدی تهرانی دوست و دکتر مریم غیاثی معاونین بین الملل به ترتیب از گروه های چشم پزشکی و روان پزشکی و مدیر گروه از گروه پوست در این نشست شرکت کرده بودند و از پرونده های متقاضیان گروه خود دفاع نمودند.
نتیجه این نشست موافقت با 3 پرونده جهت طرح در شورای بورس دانشگاه بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0