امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
23 اردیبهشت 1397

بازدید هیأتی از محققان سوئیسی از دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 

​هیأتی متشکل از محققان سوییسی با حضور در دانشکده پزشکی، از بخش های مختلف این دانشکده بازدید کردند. 
به گزارش معاونت بین الملل دانشکده پزشکی، هیآتی سوئیسی که با هدف آشنایی با سیستم خدمات بهداشتی و درمانی ایران، سازمان های بیمه تامین اجتماعی و آشنایی با سیاست های جمهوری اسلامی ایران در زمینه قوانین و خدمات پیش گیرانه و درمانی مربوط به مواد مخدر که به ایران سفر کرده بودند از دانشکده پزشکی و مراکز مختلف این دانشکده هم بازدید کردند.
 دیوید آرن، تحلیلگر  و آندریاس شواتسر مشاور کارشناس امور حقوق و پناهندگی و کریستینا فیشر از جمله افرادی بودند که به دانشکده پزشکی آمدند و با همراهی دکتر خیلتاش مدیر روابط بین الملل و مرضیه صنعت خانی کارشناس روابط بین الملل دانشکده پزشکی و صمدی کارشناس روابط بین الملل دانشگاه از مراکز مختلف این دانشکده از جمله تالار ابن سینا، تالار شهید کاووسی، گروه ژنتیک ، مرکز مهارت های بالینی و محوطه دانشگاه بازدید کردند. 
دکتر آزیتا خیلتاش ضمن توضیح در خصوص تاریخچه دانشکده پزشکی و تعداد گروه های آموزشی و بیمارستان های تابعه، از تعداد دانشجویان بین الملل جذب شده در دانشگاه علوم پزشکی تهران و نحوه پذیرش متقاضیان خارجی خبر داد.
 دکتر پانته آ ایزدی معاون بین الملل گروه ژنتیک پزشکی و علیرضا بادافروز کارشناس آزمایشگاه در مرکز مهارت های بالینی نیز از مهمانان میزبانی کردند و در باره تجهیزات و عملکرد دستگاه های آزمایشگاه های مرکز خود توضیح دادند.
تهیه و تنظیم خبر: مرضیه صنعت خانی
عکس: کریمخانی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0