امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
25 بهمن 1399

جلسه بررسی مسائل و پروپوزال پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد گروه سالمند شناسی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
جلسه بررسی مسائل و پروپوزال پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد گروه سالمند شناسی با حضور اعضای هیات علمی و دانشجویان گروه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، جلسه بحث و بررسی موضوعات پروپوزال پایان نامه های دانشجویان رشته سالمند شناسی پیش از ظهر امروز شنبه 25 بهمن با حضور دکتر فاطمه نبوی زاده سرپرست گروه، دکتر علیرضا نمازی، دکتر مهتاب علیزاده و دکتر شیما نظری از اعضای هیات علمی گروه و دانشجویان ورودی 98 این رشته در دفتر دکتر علیرضا نمازی شبستری از اعضای هیات علمی گروه سالمندشناسی برگزار شد.
در این جلسه برنامه ریزی های مربوط به گروه از برگزاری جلسات ژورنال کلاب، بررسی پرپوزال پایان نامه و سایر فعالیت های آموزشی و پژوهشی گروه انجام شد.
گروه سالمند شناسی از سال 98 با پذیرش 4 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و حضور 4 عضو هیات علمی( 3 عضو هیات علمی مستقل و یک عضو هیات علمی وابسته) کار خود را آغاز کرد، و در سال 99 نیز 3 دانشجو در مقطع ارشد پذیرش کرد.
دکتر فاطمه نبوی زاده، سرپرست گروه سالمند شناسی در این جلسه از برنامه ریزی ها برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصص(Ph.D) خبر داد و گفت: این برنامه در دست اقدام است و بزودی جزییات آن منتشر خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0