امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
11 آذر 1396

فراخوان کمک به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن
مدیریت امور مالی دانشگاه علوم پزشکی تهران به دنبال وقوع حادثه زمین‌لرزه در منطقه غرب ایران ضمن ابراز حزن و اندوه از این حادثه تأسف بارو تسلیت به خانواده بازماندگان این حادثه، از کلیه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت به عمل می‌آورد تا در راستای همدردی با هم‌وطنان حادثه‌دیده این واقعه طبیعی، کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب 693227904 حساب کمک‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بانک ملت واریز کنند (لینک واریز بانک ملت)       
توضیح اینکه جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای کارکنان تا 30 آذرماه و به‌منظور ساخت و استقرار خانه‌های پیش‌ساخته و اسکان این عزیزان، در نظر گرفته‌شده است. همچنین کارکنان دانشگاه می‌توانند میزان کمک‌های خود را با کسر از حقوق از طریق حسابداری واحد اهدا و به این منظور تخصیص دهند.
آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه ضمن تشکر از حمایت‌های کارکنان در پروژه‌های متعدد و عام‌المنفعه، از کارکنان دانشگاه و هم‌وطنان گرامی تقاضا دارد با توجه به تخریب وسیعی که در این مناطق ایجادشده و نیاز مبرم بازماندگان این حادثه به اسکان موقت، بار دیگر با نیت خیرخواهانه خود و در اسرع وقت، کمک‌های خود را به این حساب ارسال نمایند. امید است تا با کمک نیروهای دانشگاه بتوانیم باری از غم و اندوه بازماندگان برداریم.

در پایان توضیح اینکه بسیج جامعه پزشکی دانشکده کمکهای غیر نقدی کارکنان و اعضای هئیت علمی و دانشجویان این دانشکده جهت کمک به زلزله زدگان 
استان کرمانشاه را پذیرا میباشد. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0