امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
27 مهر 1400

نشست هم اندیشی دکتر بیگ محمدی با دو تن از روسای پیشین دانشگاه برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این نشست بعد از ظهر امروز دوشنبه ۲۶ مهر با حضور دکتر لاریجانی و دکتر ظفرقندی از روسای پیشین دانشگاه و به میزبانی دکتر بیگ محمدی در سالن شورای دانشکده تشکیل شد.
در ابتدای این مراسم دکتر بیگ محمدي گفت: تمام سعی من بر این است که در مدتی که ریاست دانشکده پزشکی را برعهده دارم، با توجه محدودیت زمان و گذرا بودن فرصت ها بتوانم برنامه موثر گذشته را ادامه و در صورت نیاز اصلاح کنم و با تمام توان دانشکده را رو به جلو و در مسیر موفقیت پیش ببرم.
وی ضمن بیان اولویت های مدیریتی در پیشبرد اهداف دانشکده، بخشی از دغدغه های خود در حوزه های آموزشی، دانشجویی، فرهنگی، مهاجرت، ارتباط علوم پایه و بالین را مطرح کرد.

در ادامه دکتر محمد رضا ظفرقندی رئیس دانشگاه در سالهای ۷۶ تا ۸۴، دانشکده پزشکی را نماد آموزش عالی کشور دانست و گفت: دانشکده پزشکی تهران باید در مرزهای دانش حرکت کند و با آگاهی از نیازهای جامعه، در رفع آنها گام بردارد.
وی سپس نقطه نظرات خود در حوزه های آموزشی، علمی، فرهنگی را بیان کرد و گفت: استفاده از منتورینگ در بسیاری از حوزه ها بویژه دانشجویی و فرهنگی بسیار راه گشاست، کما این که پتانسیل خوبی در میان اساتید برای هدایت و  راهنمایی در این حوزه فراهم است.

در ادامه دکتر باقر لاریجانی رئیس دانشگاه در سالهای ۸۴ تا ۹۱، با بیان دیدگاه‌های خود اظهار داشت: داشتن یک مدل مدیریتی، برنامه مدون ۴ ساله، هدف گذاری، تعریف یک روش معقول و طراحی شعار برای ادامه راه و مدیریت موفق بسیار سودمند است.
وی استفاده بیشتر از بستر درمان سرپایی در حوزه آموزش، استفاده بیشتر از پتانسیل اخلاق پزشکی، تقویت بنیه فرهنگی و... را از جمله راهکارهای موثر در راستای رفع موانع و حل برخی کاستی ها عنوان کرد.
اهدای نشان منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی و عکس یادگاری پایان بخش این نشست بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0