امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 شهریور 1398

پیام تبریک رئیس دانشکده پزشکی به مناسبت روز کارمند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن


به گزارش روابط عمومی دانشکده، متن پیام تبریک دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت روز کارمند، به شرح ذیل است:
به نام خدا
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان یکی از نمادهای اصیل و سترگ آموزش عالی کشور، خانواده‌ای است متشکل از استادان، دانشجویان، مسؤولان و کارمندانی که همدل و همراه یکدیگر، زمینه رشد و تعالی روزافزون دانشکده را فراهم می‌آورند. 
بر این مبناست که موفقیت‌ها و دستاوردهای دانشکده را نباید صرفا به جدّ و جهد اساتید و مسؤولان و دانشجویان دانشکده منتسب کرد؛ بلکه تمام کارکنان و کارمندان متعهد و کاردان دانشکده نیز در این توفیقات نقش و سهم دارند؛ همکاران و همراهانی که با تخصص و تعهد اخلاقی و حرفه‌ای خود، همدل و همراه با سایر اعضای این خانواده، دانشکده را گام به گام به پیش می‌رانند.
چهارمین روز از ماه شهریور را که به عنوان روز کارمند نامگذاری شده است، مغتنم می‌شمارم تا به این بهانه، بار دیگر از زحمات و خدمات صادقانه این همکاران پرتلاشم در دانشکده پزشکی قدردانی کنم. 
امیدوارم با همکاری و همراهی همدیگر بتوانیم در عمل به تکالیف خود در قبال دانشجویان و جامعهٔ عزیزمان موفق‌ و سربلند باشیم. سلامت و سعادت شما را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم. 
دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0