امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 فروردین 1398

دیدار نوروزی رئیس و هیات رئیسه دانشکده پزشکی با کارکنان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری تصاویر

دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی به همراه اعضای هیات رئیسه با حضور در واحدهای ستادی و گروه های آموزشی پردیس پزشکی ، سال جدید را به اعضای هیات علمی و کارکنان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در این دیدار که در فضایی صمیمانه صورت گرفت، دکتر نفیسی در دیداری رو در رو با کارکنان در جریان مسئولیت های اجرایی کارمندان قرار گرفت و از نزدیک با آنها گفت و گو کرد.

همچنین در این دیدار که اعضای هیات رئیسه دانشکده پزشکی دکتر نفیسی را همراهی می کردند از گروه های آموزشی علوم پایه که در مجموعه پردیس پزشکی قرار دارند نیز بازدید به عمل آمد و با اعضای هیات علمی گروه های آموزشی علوم پایه دیدار کردند.

دکتر نفیسی در این دیدار که بیش از سه ساعت به طول انجامید برای کلیه کارکنان و اعضای هیات علمی سالی توام با سلامتی و موفقیت آرزو و ابراز امیدواری کرد با تعاون و همکاری اعضای مجموعه شاهد موفقیت و پیشرفت روزافزون و بیش از پیش دانشکده پزشکی و دانشگاه باشیم.

در این دیدار رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشکده پزشکی از مجموعه معاونت امور هیات علمی، واحد ارزشیابی، اداره کارشناسان، معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی و اداره کارشناسان رشته های تخصصی، معاونت آموزش تحصیلات تکمیلی و اداره کارشناسان این مجموعه، دفتر توسعه آموزش پزشکی، بایگانی آموزش، بایگانی اداری، دایره امتحانات، معاونت پژوهشی، واحد علم سنجی،دفتر مجله، معاونت امور بین الملل، واحد فناوری اطلاعات، کارپردازی، اموال، حسابداری، دبیرخانه، ستاد شاهد و ایثارگر، واحد نهاد خواهران، معاونت آموزش پزشکی عمومی و اداره کارشناسان این معاونت، امور عمومی، تاسیسات،حراست، تکثیر، سمعی و بصری، امور اداری بازدید کردند.

همچنین در ادامه این دیدار نوروزی دکتر نفیسی به همراه اعضای هیات رئیسه با اعضای هیات علمی و کارکنان گروه های آموزشی آناتومی، فیزیک پزشکی، فیزیولوژی، ایمونولوژی، طب کار، پزشکی قانونی، میکروب شناسی، فارماکولوژی، ژنتیک، اسکیل لب و کتابخانه دیدار و گفت و گو کردند.

بازدید از بایگانی دانشکده که اسناد آموزشی با قدمت بیش از 70 سال  در آن نگهداری می شود، بازدید از ویرتین شبیه به موزه آقای صدیق همکار کارپردازی که اشیاء قدیمی دانشکده را با سلیقه و دقت در آن جمع آوری کرده، خوردن شیرینی خانگی که توسط یکی از اساتید خانم طبخ شده بود از حاشیه های جالب این دیدار نوروزی بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0