امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
13 آبان 1398

رتبه برتر آزمون دانشنامه رشته ارتوپدی: میخواهم به عنوان عضو هیات علمی در خدمت دانشگاه علوم پزشکی تهران باشم

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن


دکتر کلانتر رتبه برتر آزمون دانشنامه رشته ارتوپدی گفت:  به درخواست و توصیه اساتید بزرگوارم تصمیم گرفتم ادامه حرفه خود را به عنوان هیات علمی در خدمت دانشگاه علوم پزشکی تهران باشم.
دکتر  سید هادی کلانتر در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشکده پزشکی گفت: من متولد ۱۳۶۶ شهر یزد هستم و پس از فارغ التحصیلی از مدرسه سمپاد (تیزهوشان) یزد و قبولی در کنکور سراسری، دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال ۹۲ به پایان رساندم و در حین گذران دوره خدمت سربازی موفق شدم در رشته ارتوپدی پذیرفته شوم.
 وی افزود: پس از انجام مشورت با دوستان و با توجه به اینکه همسرم خانم دکتر مسلمی، در همان زمان دستیار رشته رادیولوژی دانشگاه تهران بودند، و با توجه به سیستم علمی تر موجود در دانشگاه تهران و حضور اساتید بزرگ همچون استاد فرزان و استاد مرتضوی، این مجموعه را برای سپری کردن دوره دستیاری ارتوپدی انتخاب کردم.
این متخصص ارتوپدی ادامه داد: در دوره دستیاری علی رغم سختی های فراوان رشته ارتوپدی و شرایط اقتصادی نامناسب ناشی از وجود اشکالات کلی در سیستم حمایت از دستیار، به خواست خدا و با حمایتهای فراوان همسر و خانواده ام موفق شدم در امتحان بورد تخصصی جزء ۵ درصد برتر شرکت کنندگان باشم.
دکتر کلانتر در خصوص آینده شغلی خود گفت: به درخواست و توصیه اساتید بزرگوارم تصمیم گرفتم ادامه حرفه خود را به عنوان هیئت علمی در خدمت دانشگاه تهران ادامه دهم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم در آینده شاهد بهبود سیستم حمایتی از دستیاران باشیم و با تخصیص امکانات آموزشی بیشتر و بهتر توسط دولت و درایت اساتید و بزرگان این رشته بتوان جراحان ارتوپد بهتر و شاداب تر و با انگیزه تری برای خدمت رسانی به مردم نیازمند تربیت کرد.
 توضیح این که مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی بعد از ظهر روز یکشنبه ۳۰ مهر در تالار ابن سینا برگزار شد و  با حضور استاد مسلم بهادری، دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی، دکترشاهین آخوندزاده معاون پژوهشی، دکتر رویا ستارزاده معاون امور هیات علمی، دکتر نیما رضایی معاون امور بین الملل، دکتر بابک ساعدی معاون آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز علمی پژوهش های دانشجویان و مدیر و اعضای هیات علمی گروه ها از113 دستیار حائز رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0