امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
20 آبان 1397

انتصاب دکتر حمیدرضا نمازی به‌عنوان رییس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی/ قدردانی رییس دانشگاه از تلاش‌های ارزشمند دکتر جلیلی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
رییس دانشگاه طی حکمی دکتر حمیدرضا نمازی را به سمت رییس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی منصوب و در نامه‌ای از خدمات و تلاش‌های ارزشمند دکتر سید احمدجلیلی قدردانی کرد.
در متن حکم انتصاب دکتر نمازی آمده است: 

جناب آقای دکتر حمیدرضا نمازی
استادیار محترم گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی
با سلام و احترام
 موزه ملي تاريخ علوم پزشكي جمهوري اسلامي ايران باهدف حفظ ميراث فرهنگي و تمدن كهن و گران‌بهاي علوم پزشكي در ادوار مختلف تاريخي در ایران عزیز توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران و با همكاري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، سازمان ميراث فرهنگي و فرهنگستان علوم پزشكي راه‌اندازی شد. تلاش‌ها و پيگيري‌هاي مجدّانه و عالمانه رؤساي پيشين موزه که همگی از اساتید پیش‌کسوت این دانشگاه بوده‌اند نقش بزرگی در شکل‌گیری و غنای موزه و شکوفایی آن داشته است. با توجه به دانش و تجربه ارزشمند جنابعالی، به‌عنوان رئيس موزه ملي تاريخ علوم پزشكي ايران منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود باهدف معرفي جامع و شايسته پيشينه علوم پزشكي ايران در دوره‌هاي مختلف تاريخي، ايجاد شبكه‌اي از ارتباطات مؤثر با منابع داخلي و خارجي، هماهنگي با وزارتخانه‌ها و مؤسسات آموزشي و پژوهشي ذی‌ربط، برقراري ارتباط با موزه‌هاي تاريخ علوم پزشكي جهان، شناسايي محققان علاقه‌مند به تاريخ علوم پزشكي و ساماندهي اركان اجرايي را پیگیری نمایید. معرفي الگوهاي تعهد و رفتار حرفه‌اي اقدام ديگري است كه ضروری است در اين فضا به نحو مؤثري دنبال شود. 
اميد است به ياري خداوند و با درايت و مديريت مبتني بر دانش و تجربه شما، شاهد بالندگي بیش‌ازپیش موزه به‌عنوان يكي از نهادهاي مهم فرهنگي در گروه پزشكي باشيم. سلامت و عزت شما را از خداوند بزرگ خواستارم. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0