امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 تیر 1398

دكتر مریم غیاثی به عنوان مدیر گروه بیماری های پوست منصوب شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دكتر عباسعلی کریمی، رئيس دانشگاه در حکمی دكتر مریم غیاثی را به عنوان مدیر گروه آموزشي بیماری های پوست دانشکده پزشکی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی؛ در متن این حکم آمده است انتصاب مدیران جدید گروه های آموزشی دانشکده پزشکی به استناد آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و دستور العمل فرایند پیشنهاد مدیران گروه های آموزشی به دانشگاه و بنا به پیشنهاد رییس دانشکده پزشکی انجام شده است.

متن حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر مریم غیاثی
دانشیار محترم گروه آموزشی بیماری های پوست  دانشکده پزشکی
 
سلام عليكم 
پيشرفت و ارتقای جايگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعاليت هدفمند گروه‌هاي آموزشي است كه با بهره‌مندي از اساتيد مجرب و متعهد، خاستگاه پويايي و بالندگي علمي در دانشگاه هستند. در اين راستا به استناد آئين‌نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و دستورالعمل «فرآيند پيشنهاد مديران گروه‌هاي آموزشي به رئيس دانشگاه» مصوب 1392/9/10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396/11/29 شوراي دانشگاه، با توجه به نظرسنجی انجام شده و بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشي بیماری های پوست دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم.
انتظار مي‌رود در این دوره مدیریت، با برنامه‌ريزي و استفاده بهينه از كليه منابع و بهره‌مندي از توان اعضاي هيأت علمي محترم و دانشجويان عزيز آن گروه، علاوه بر وظايف مصرح در آئين‌نامه مديريت دانشگاه‌ها، مواد ابلاغ قبلی را همچنان با جدیت پیگیری فرمایید.
 ضروري است ضمن ارسال گزارش يك‌ساله به رئيس محترم دانشكده در مورد پيشرفت امور، زمينه ارائه بازخورد مناسب و كمك به ارتقاء گروه را فراهم آوريد.
 توفيق سرکارعالی و كليه اعضاء محترم هيأت علمي و ساير همكاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دكتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0