امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
21 اسفند 1396

با حکم رییس دانشکده پزشکی، مدیر گروه آموزشی مهارتهای ارتباطی منصوب شد

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر شهریار نفیسی با صدور حکمی دکتر علی لباف عضو هیات علمی گروه طب اورژانس را به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه آموزشی مهارتهای ارتباطی منصوب کرد.

برنامه ریزی در مسیر تحقق اهداف و برنامه 4 ساله و حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه، بستر سازی مناسب برای جذب اعضای هیات علمی عالم و متعهد به اصول حرفه ای و فراهم آوردن زمینه های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت از جمله اهداف مورد انتظار در این انتصاب است.

متن حکم به این شرح است: 

جناب آقای دکتر علی لباف
دانشیار محترم گروه آموزشی طب اورژانس دانشکده پزشکی
سلام علیکم
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه های آموزشی است که با بهره مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها بدینوسیله جنابعالی را به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی مهارتهای ارتباطی منصوب می نمایم.
انتظار می رود در طول دوران مدیریت، با برنامه ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره مندی از توان اعضای هیات علمی گروه و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین نامه مدیریت دانشگاه ها، موارد ذیل مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد:
-برنامه ریزی در مسیر تحقق اهداف و برنامه 4 ساله دانشگاه 
-تلاش حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش با هدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد اصول حرفه ای
-فراهم آوردن زمینه های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت
-برنامه ریزی و بستر سازی مناسب برای حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه
-بستر سازی مناسب برای جذب اعضای هیات علمی عالم و متعهد به اصول حرفه ای
- ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری
اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد. ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک ساله به دانشکده پزشکی در مورد امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید .
توفیق جنابعالی و کلیه اعضاء هیات علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم . 
دکتر شهریار نفیسی
رییس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0