امروز : سه شنبه 30 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
29 مهر 1399

استاد منتخب گروه پزشکی ورزشی در دومين جشن قدر استاد: در بحث تخصصی پزشکی، تعهد از تخصص مهم تر و ارزشمندتر است

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به گزارش روابط عمومي دانشکده پزشکي، مراسم معرفي اساتيد منتخب گروه هاي اموزشي دومين جشن قدر استاد روز شنبه 25 مرداد ماه، به علت محدوديت هاي کرونايي از مراسم اصلي جشن و معرفي برگزيدگان تقطيع شد و اعضاي هيات علمي منتخب در گروه ها 6 نفري درسالن شوراي دانشکده حضور يافتند و با اهداي لوح تقدير و هديه منقش به آرم قديم دانشکده پزشکي، مورد تقدير قرار گرفتند.
آرا فراگيران ملاک اصلي در معرفي اساتيد منتخب، بود که پس از جمع آوري آرا، نظرات مديران گروه و معاونين آموزشي بيمارستان ها و امتيازات سالانه اساتيد در 5 سال اخير نيز مورد بررسي قرار گرفت و در نهايت از هر گروه آموزشي يک عضو هيات علمي انتخاب و معرفي شد البته در برخي گروه ها که تعداد بيشتري عضو هيات علمي داشتند دو منتخب معرفي شد.
متن ذيل گفت و گوي روابط عمومي دانشکده پزشکي با دکتر توحید سیف برقی منتخب گروه پزشکی ورزشی در دومين جشنواره قدر استاد است.


با تبريک به شما به عنوان يکي از اساتيد منتخب دانشکده پزشکي در دومین جشن قدر استاد سال 99 لطفا خودتان را معرفی بفرمایید
.
دکتر توجید سیف برقی متخصص  پزشکی ورزشی هستم.
گروه پزشکی ورزشی گروه جوانی است که در 15-10 سال اخیر در کشور راه اندازی شده است که به ورزشکاران درحوزه های مختلف از جمله آسیب ها، تغذیه ورزشی و سایر مسایل و همچنین به بیماران دارای بیماریهای عضلانی و استخوانی، خدمات ارزنده و ویژه ای ارائه می دهد.
از نظر شما، چه ويژگي هايي باعث میشود که يک استاد، به عنوان يک معلم منتخب در دانشگاه توسط دانشجويان معرفي شود؟
بحث های آموزشی هم آموزش تئوری و هم آموزش بالینی هردو موضوع خیلی مهمی از نظر دانشجویان است و همچنین موضوعات اخلاقی هم احتمالا برای دانشجویان و دستیاران مورد نظر بوده است.
چه آرزويي براي ادامه خدمتتان در دانشگاه متصور هستيد؟
با این انتخاب مسئولیتم بسیار سنگین تر از گذشته شده است و قطعا برای انجام امور آموزشی و توسعه آنها و ارائه مدل های آموزشی جدید با همکارای همکارانم  که به گمانم ارجح تر از بنده برای این امتخاب بودند؛ انرژی وانگیزه بیشتری پیدا کرده ام.
 
چه آرزويي براي آينده دانشجويان خود داريد؟
مهم ترین آرزوی من این است که تعهد فراموششان نشود در بحث تخصصی پزشکی، تهعد از تخصص مهم تر و ارزشمند تر است.
 شنيدن نام دانشکده پزشکي تهران چه حس و حالي در شما ايجاد مي‌کند؟
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آرزوی خیلی ها بوده است. دانشکده پزشکی برای من خیلی ارزشمنداست و ارزش آن قابل گفتنی نیست.
براي برگزاري بهتر جشن قدر استاد در سال‌هاي آتي چه پيشنهادي داريد؟
امیدوارم وضعیت کرونا کنترل شود که در این صورت از فضای مجازی خارج می شویم و ایده ها بسیار خواهد بود. خوشبختانه مسئولیت این برنامه را فرد خلاقی همچون آقای دکتر نیما رضایی برعهده دارند که خودشان آخر خلاقیت هستند.
کلام آخر، اگه نکته اي مدنظر داريد بفرماييد.
خیلی خوشحال هستم و خودم را باز لایق این انتخاب نمی دانم و معتقدم همکاران و اساتید من بیشتر لایق این جایگاه می باشند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0