امروز : جمعه 26 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 خرداد 1400

برگزیده بخش آموزش تخصص و فوق تخصص سومین جشن قدر استاد: عشق و احترام باعث انتخاب یک استاد برگزیده از سوی فراگیران می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
  سومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکي با معرفي 10 استاد برگزيده در حیطه‌های آموزشي،  پژوهشي و ويژه، روز یک شنبه 26 اردیبهشت 1400 به‌صورت محدود با حضور اساتيد برگزيده در تالار ابن‌سینا و پخش آنلاين در اسکاي روم برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، برگزيدگان اين جشنواره با آراي فراگيران اعم از دانشجويان دوره پزشکي عمومي، تحصيلات تکميلي، دستياري و فلوشيپ به همراه بررسي ميانگين نمرات 5 ساله اعضاي هیئت‌علمی، نظر مسئولان آموزشي گروه و بخش‌ها، رول مدل بودن، فعالیت‌های اجتماعي و فرهنگي، منتور پژوهشي بودن، تعداد مقالات و ... انتخاب و معرفي می‌شوند.
 متن ذيل گفت‌ وگوی روابط عمومي دانشکده پزشکي با دکتر صدیقه حنطوش زاده برگزیده بخش آموزش تخصص و فوق تخصص سومين جشنواره قدر استاد است.
با تبريک به شما به‌عنوان يکي از اساتيد برگزيده دانشکده پزشکي در سال 1400 لطفاً خودتان را بیشتر معرفي بفرماييد
دکتر صدیقه حنطوش زاده هستم عضو هیات علمی و استاد گروه زنان و زایمان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شاغل در بیمارستان امام خمینی. 
 از نظر شما، چه ویژگیهایی باعث می شود که یک استاد، به عنوان یک معلم برگزیده در دانشگاه توسط دانشجویان معرفی شود؟
 زمانی که یک استاد برای دانشجویان خود عشق، احترام و وقت کافی صرف می کند باعث می شود که از طرف فراگیران با اقبال روبرو شود.
دانشجویان پزشکی به قدری با هوش هستند که متوجه عشق و وجدان کاری که یک استاد صرف می کند، بشوند.
 چه آرزویی برای ادامه خدمتتان در دانشگاه متصور هستید؟
 آرزو دارم تا زمانی که توان دارم و سالم هستم در خدمت دانشگاه،دانشکده و بیمارستان امام خمینی و در خدمت دانشجویان و بیماران باشم.

چه آرزویی برای دانشجویان خود دارید؟
آرزوی من همیشه این بوده که دانشجویانم از ما بهتر باشند و به مدارج عالی علمی و اخلاقی برسند و رده های بالاتر از اساتید خود باشند اگر انگیزه های معنوی داشته باشند مادیات هم پشت آن می آیند اما بنا را بر انجام کارهای خوب و جدید برای مردم بگذارند که خیر معنوی به آنها باز خواهدگشت.

شنیدن نام دانشکده پزشکی تهران چه حس و حالی در شما ایجاد می‌کند؟ 
اشک شوق تنها واکنشی است که پس از شنیدن نام دانشکده پزشکی در من ایجاد می شود و 40 سال گذشته از دوران دانشجویی به یادم می آید. 
 
برای برگزاری بهتر جشن قدر استاد در سال‌های آتی چه پیشنهادی دارید؟
 اگر ارزیابی های اصولی در دوران تحصیل انجام شود شاید ارزشمندتر، منطقی تر و معقول تر باشد، برای مثال زمانی که یک استاد میخواهد به مرحله دانشیاری برسد به او بگوییم یکسری کارها را انجام دهد بهتر است تا این که ارتقا اساتید مرحله ای پیش برود، البته این لطف مسئولین دانشکده است.
ولی به نظر می رسد باید یک پروسه درستی برای ورود اعضای هیات علمی به دانشکده و ارزیابی منطقی آنها برای استفاده در طی سالها به کار بست.
و کلام آخر، اگه نکته ای مدنظر دارید بفرمایید.
از اعضای هیات رئیسه دانشکده که بسیار رابطه دوستانه ای با همه اعضای هیات علمی دارند و همیشه سعی می کنند کار جدید برای دانشکده ارائه کنند، تشکر می کنم. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0