امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
28 شهریور 1398

ويژه اعضاي هيات علمي دانشگاه هاي کشور، دومين «آکادمي توانمندسازي بازتاب» با محوريت «هنر ايجاد تغيير و رهبري آن» برگزار مي شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومي دانشکده پزشکي،«مهارت‌هاي ليدرشيپ» از جمله مهارت‌هايي است که در سال‌هاي گذشته با عنوان «مهارت‌هاي مورد نياز آينده» يا "Future Skills" مجدد مورد توجه سياست‌گذاران حوزه‌ي آموزش قرار گرفته است. از اين رو، در آموزش مدرن نيروي انساني به اين نکته اشاره شده است که افراد تاثيرگذار در سال‌هاي پيش رو، جداي از مهارت‌هاي مرتبط با رشته‌ي تخصصي خود، نياز دارند در مورد مهم‌ترين مهارت‌هاي پيشنهادي براي قرن بيست و يکم، توانمند شوند. 
يکي از مهارت‌هاي مورد تاکيد در اين حوزه، مهارت‌هاي حوزه‌ي «ليدرشيپ» در سطح مورد نياز براي فراگيران تمامي رشته‌هاست؛ اين‌که بتوانيم نسبت به توانمندي‌هاي فردي خودمان آگاه شويم، با اتکا به آن براي رشد و پيشرفت خودمان برنامه داشته باشيم، در قالب «گروه» نقش‌پذيري و عملکرد مقتضي از خود نشان دهيم، گروه‌هاي کوچک و بزرگ را هدايت کنيم، براي تغيير محيط اطراف خودمان تلاش کنيم و در جهت تعالي محيط کار، سازمان، نهاد يا دانشگاه خودمان اقدامات عملي انجام دهيم.
گروه آموزشي «بازتاب» در راستاي توانمندسازي اعضاي هيئت‌علمي دانشگاه‌ها و تلاش براي بهبود فضاي آکادميک کشور، اقدام به برگزاري «دومين آکادمي توانمندسازي بازتاب» با عنوان «هنر ايجاد تغيير و رهبري آن» کرده است. اين رويداد يک‌روزه درنظر دارد با رويکردي تعاملي و کارگاهي، مهم‌ترين مفاهيم حوزه‌ي «ليدرشيپ تغيير» را براي اعضاي محترم هيئت‌علمي دانشگاه‌ها ارائه کند، تا علاوه بر گام نهادن در جهت توانمندسازي اعضاي محترم هيئت‌علمي، مهارت لازم براي ايجاد تغييرات مثبت و حل مشکلات محيط آکادميک را در اين افراد ايجاد کند. 
شناخت کلي از مفاهيم و اصول ليدرشيپ، اهميت ليدرشيپ در کار تيمي و سازمان‌ها، اهميت استفاده از ليدرشيپ بر زندگي فردي، اجتماعي و شغلي، تعامل بين‌رشته‌اي در حل مسائل از جمله اهداف برگزاري اين آکادمي است.
ثبت‌نام اوليه، از طريق سامانه‌ي اينترنتي «بازتاب»  از تاريخ  25 شهريور جاري آغاز شده و تا 9 مهرماه 98 ادامه دارد، افرادي که در اين بازه ثبت‌نام مي‌کنند از 20 درصد تخفيف شرکت در اين دوره‌ي يک روزه بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام عادي از 10 تا  18 مهرماه 98 ادامه خواهد داشت.
بعد از ثبت‌نام اوليه، سوابق و انگيزه‌نامه‌ي ثبت‌نام کنندگان بررسي و فراگيران نهايي از طريق پيامک براي ثبت‌نام نهايي مطلع خواهند شد.
کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت بازتاب


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0