امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
1 خرداد 1398

جلسه آشنایی با آیین نامه های پزشکی عمومی ویژه اساتید مشاور دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 به همت دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی، جلسه آشنایی با جدیدترین تغییرات آیین نامه ی آموزشی پزشکی عمومی ویژه اساتید مشاور دانشکده پزشکی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این جلسه بعد از ظهر دیروز سه شنبه 31 اردیبهشت در سالن شورای دانشکده پزشکی با حضور اساتید مشاور گروه های علوم پایه، دکتر نبوی زاده مسئول دفتر راهنمای تحصیلی، دکتر عکاظی معاون آموزشی دانشکده پزشکی برگزار شد.

در ابتدا دکتر نبوی زاده گزارش کوتاهی از جلسه کمیته فرهنگی که 24 اردیبهشت با حضور حجت الاسلام دکتر متوسل آرانی دبیر کمیته فرهنگی و نمایندگان دانشجویان برگزار شد، ارائه داد و گفت: در این جلسه ، دانشجویان مشکلات و مسائل فرهنگی را بیان کردند و چند راهکار برای حل این مسائل پیشنهاد دادند که قرار شد در جلسات بعدی راهکارهای پیشنهادی بررسی شود.

وی افزود: همچنین در کمیته پژوهشی نیز دانشجویان علاقه مند طی معرفی نامه ای از طریق دبیر کمیته، به مراکز تحقیقاتی معرفی می شوند.

در ادامه دکتر عکاظی با تشکر از همراهی اساتید مشاور گفت: در اعتبار بخشیWFME و بازدید ارزیابان وزارت بهداشت از دانشگاه ها، بحث اساتید مشاور همواره مورد اهمیت بوده که خوشبختانه مجددا در دانشکده پزشکی فعال شده است.

وی در ادامه در رابطه با آیین نامه دوره پزشکی عمومی، حداکثر سنوات مجاز برای تحصیل در دوره پزشکی عمومی، شرایط شرکت در آزمون های جامع علوم پایه و...توضیحاتی را ارائه کرد و جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0