امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
6 مهر 1398

برگزاری گردهمایی دانش آموختگان ورودی 48 دانشکده پزشکی در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی تهران

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از روابط عمومی موزه تااریخ علوم پزشکی ایران، مراسم  گردهمایی دانش‏ آموختگان ورودی سال 48 دانشکده پزشکی با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور استاد پیشکسوت دکتر بهادری، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان و همچنین دکتر گتمیری، قائم مقام و دکتر سید احمدیان دبیر دفتر دانش آموختگان به همراه  فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان، اساتید و مسئولان دانشگاه روز پنج شنبه 4 شهریور 98 درموزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر مجد ضمن خیر مقدم و تشکر از همه حاضرین و خانواده های آنها، یاد و خاطره تمامی همکلاسی های از دست رفته را گرامی داشت.
 سپس دکتر دولتی، ضمن خوش آمدگویی، توضیحاتی در ارتباط با شکل گیری دفتر دانش آموختگان و همچنین حمایتهای دانش آموختگان از دانشگاه کرد و از تمامی پیشکسوتان و اساتید خواستند که به حمایتهای مالی خود به بودجه دانشگاه برای کمک و حمایت از دانشجویان بی بضاعت ادامه دهند.
 درادامه دکتر مسلم بهادری، ضمن خوش آمد گویی گفت: به دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتخار می کنم و  پیشنهاد کرد که تمامی دانش آموختگان در این نهضت مردمی و پویا با علاقه و دلسوزی شرکت کنند و ضمن  اشاره به گفته های دکتر دولتی،  از دانش آموختگان خواست تا جهت یاری به به بودجه دانشگاه در جهت  توسعه  دفتر دانش آموختگان همکاری کنند.

در ادامه دکتر سید منصور گتمیری ضمن خیر مقدم به دوستان با ابراز خوشحالی از اینکه توانسته در جمع امسال ورودی های سال 48 حضور پیدا کند و همچنین  ابراز خرسندی از حضور اساتید پیشکسوت،  برجسته و فعال دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: امیدوارم سال به سال حضور دوستان در این جمع بیشتر شده و بتوانیم خاطره های خود را با دوستان بیشتری شریک شویم.
در ادامه مراسم به مناسبت پنجاهمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان، تندیسی توسط دکتر عمادی، دکتر قریب و دکتر مجد به دکتر بهادری اهدا شد.
این گردهمایی با هدف پیوند دانشگاه و دانش آموختگان و همدلی و هم افزایی برای پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمات متقابل برگزار شد.
در پایان مراسم از موزه بازدید کردند.
خبر و عکس: سرور قادری


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0