امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
6 بهمن 1397

جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی با ارائه گزارش عملکرد دوساله دکتر فقیهی مدیر گروه فیزیولوژی صبح امروز 6 بهمن در سالن شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در ابتدای جلسه و در پیش از دستور، دکتر عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی به جزئیات برنامه  بازدید تیم اعتبار بخشی وزارت بهداشت و ارزیابان تیم  WFME در تاریخ 28 تا 30 بهمن از دانشکده و بیمارستانهای تابعه پرداخت.
در ادامه دکتر ساعدی به خلاء و معضل ساختاری در آموزش تخصصی اشاره کرد و گفت: در برخی موارد مانند پذیرش دانشجو در بخش ها شاهد بروز پاره ای از مشکلات هستیم که ناشی از مدیریت گروه ها نبوده بلکه به علت جدا بودن ساز و کار رئیس بخش ها از دانشکده است که پیشنهاد می شود برای رفع این مشکل یکی از اعضای هیات علمی به عنوان مسئول آموزش تخصصی برای هر یک از دوره های تخصصی، فوق تخصصی و تکمیلی تخصصی مشخص گردد.
همچنین در این جلسه در رابطه با تامین اعضای هیات علمی موردنیاز برای بیمارستان های ضیائیان و بهارلو که مسئولیت آن از سوی دانشگاه به دانشکده محول شده صحبت شد که قرار شد کمیته ای در این خصوص تشکیل شود.
در ادامه دکتر مهدیه فقیهی مدیر گروه فیزیولوژی به گزارش عملکرد دو ساله گروه پرداخت و گفت: استفاده از روش های نوین آموزشی، راه اندازی ستاپهای تحقیقاتی جدید، اخذگرنت های پژوهشی خارج از دانشگاه، ارائه بیش از 120 واحد درسی به دانشجویان دانشگاه در تمام مقاطع و طبق تقویم دانشگاهی و ... از جمله نقاط قوت گروه فیزیولوژی است که در کنار نقاط قوت با مشکلاتی نظیر کمبود بودجه، تجهیزات، فضای فیزیکی و نیروی انسانی مواجه هستیم.
در پایان نیز دکتر ستارزاده معاون امور هیات علمی گزارشی از نهایی سازی بخش های بالینی دانشکده پزشکی برای کدگذاری در سیستم سیپاد ارائه داد.
 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0