امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
9 تیر 1398

مدیر گروه پزشکی اجتماعی خبر داد: اوایل سال تحصیلی جدید، جلسات انتخاب عنوان پژوهشی و اجزای پژوهشی پورپوزال ویژه دستیاران برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکتر صداقت از همکاری گروه پزشکی اجتماعی با معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی در راستای تقویت بعد پژوهشی دستیاران خبر داد و گفت:  جلسات انتخاب عنوان پژوهشی و اجزای پژوهشی پورپوزال ویژه دستیاران برگزار خواهد شد.

دکتر مجتبی صداقت مدیر گروه پزشکی اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشکده پزشکی اظهار  داشت: با توجه به برنامه های معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده برای توانمندسازی دستیاران و رایزنی های انجام شده با گروه پزشکی اجتماعی مقرر شده است که طی جلساتی شیوه انتخاب عنوان پژوهشی و اجزای پژوهشی پورپوزال که مورد انتظار از یک دستیار تخصصی و فوق تخصصی معرفی شود.

وی ادامه داد قرار است در این جلسات قرار است که اوایل سال تحصیلی برای دستیاران برگزار شود امکانات گروه پزشکی اجتماعی برای تدوین پروپوزال معرفی شده و در صورت تمایل در اختیار و در دسترس دستیاران قرار بگیرد.

مدیر گروه پزشکی اجتماعی تصریح کرد: با همکاری دانشکده مجازی سامانه ای طراحی شده که کلیه محتواهای مورد نیاز آموزشی برای تدوین پوروپوزال در آن قرار دارد که در جلسه معرفی امکانات گروه، کار با این سامانه نیز معرفی و دستیاران با آن آشنا خواهند شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0