امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 فروردین 1398

اولین جشن «قدر استاد» در دانشکده پزشکی برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دوازدهم اردیبهشت 98، اولین جشن« قدر استاد»با تقدیر از 10 استاد برگزیده و معرفی اساتید منتخب دانشکده پزشکی  در تالار ابن سینا برگزار می شود 

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر نفیسی  رئیس دانشکده پزشکی در جلسه ای که پیش از ظهر شنبه 24 فروردین  ویژه جشن قدر استاد و انتخاب اساتید منتخب با حضور مدیران گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها در سالن شورای دانشکده برگزار شد، ضمن تبریک سال نو گفت: در انتخاب اساتید برای این جشن تمام سعی ما بر این است که ضمن کسب اطلاعات از منابع مختلف، ملاک اصلی انتخاب اساتید، نظر واقعی فراگیران باشد.

وی افزود:  در این مراسم از 10 استاد دانشکده پزشکی در بخش های آموزش، پژوهش و بخش ویژه، اساتید جوان، پیشکسوت و رول مدل تقدیر به عمل خواهد آمد، همچنین از اساتیدی که اسامی آنها به عنوان منتخب معرفی شوند نیز تقدیر خواهد شد.

دکتر نفیسی مشارکت مدیران گروه ها، معاونین آموزشی بیمارستان ها و دستیاران تخصصی و فوق تخصصی را موجب برگزاری هر چه باشکوهتر جشن دانست و تمام اعضای هیات علمی برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.

در ادامه دکتر نیما رضایی دبیر جشن قدر استاد با بیان این که این جشن توسط خود اساتید و دانشجویان دانشکده پزشکی برای اساتید دانشکده پزشکی است گفت: ناکارآمدی برخی جشنواره ها که سالهای قبل برگزار می شد موجب دلسردی و ناامیدی برخی اساتید شده بود که ما امیدواریم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر دانشجویان به تببین مراحل انتخاب استاد برگزیده پرداخت و گفت: نظرسنجی از فراگیران در قالب فرم ارسال شده در شبکه مجازی، برگزاری جلسه با نمایندگان دانشجویان، بررسی امتیازات سالانه اساتید، برگزاری جلسه با مدیران گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها، بررسی نتیجه این جلسات و آرای فراگیران توسط هیات داوران از جمله مراحل انتخاب استاد برگزیده است.

دبیر اجرایی جشنواره قدر استاد با بیان این که در این جشنواره اساتید نامزد به عنوان افرادی که در فاز اول توسط فراگیران پیشنهاد می شوند، اساتید منتخب به عنوان اساتیدی که بیشترین آراء را در بخش نظر سنجی از فراگیران گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها کسب کرده اند  و اساتید برگزیده که پس از بررسی آرای فراگیران و نتیجه جلسات مدیران گروه ها و معاونان آموزشی و نظر نهایی هیات داوران معرفی و اعلام خواهند شد.

دکتر رضایی با بیان این که اسامی نهایی اساتید برگزیده تا روز جشنواره مخفی خواهد ماند خاطرنشان کرد: لوح تقدیر، مدال و تندیس جشنواره که منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی است به اساتید برگزیده اهدا خواهد شد، همچنین قرار است از اساتید منتخب نیز در روز جشنواره تقدیر شود.

وی افزود: در بخش استاد جوان هیات علمی زیر 40 سال، در بخش استاد پیشکسوت استاد بالای60 سال و استاد برگزیده هیات داوران در بخش رول مدل از جمله قسمت های دیده شده در این جشن است.

دبیر جشن قدر استاد تصریح کرد: طبق فراخوان اعلام شده گروهی از اعضای هیات علمی و دانشجویان برای اجرای موسیقی، اجرای جشن، انجام خطاطی و نقاشی اعلام آمادگی کردند و به صورت خودجوش و کاملا تیمی در حال آماده سازی مقدمات جشن هستند.

در ادامه این جلسه سایر اعضای هیات رئیسه دانشکده، معاونین آموزشی بیمارستان ها و مدیران گروه حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
گفتنی است مراسم گرامیداشت روز استاد در دانشکده پزشکی روز 5شنبه 12 اردیبشهت ماه از ساعت 10 تا 12 در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0