امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
6 مهر 1398

برگزاری جشن سالانه فارغ التحصیلی در بخش نوزادان مرکز طبی کودکان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی همانند سال های گذشته در شروع سال تحصیلی جدید در بخش نوزادان مرکز طبی کودکان، مراسمی به مناسبت فارغ التحصیلی فلوهای قبلی طب نوزادی و پیرامون تولد؛ دکتر یلدا تقی پور و دکتر پدرام قهرمانی، ارتقا سال یک به دو فلوهای فعلی دکتر شیرین محمدی و دکتر مرضیه مداح به همراه ورود فلوهای جدید دکتر وحیده فاکهی و دکتر شیرین شامل، در تاریخ پنجشنبه چهارم مهرماه 98 برگزار شد.
در این مراسم علاوه بر مسئولین بیمارستان، اعضا هیئت علمی بخش های مختلف، دستیاران تخصصی و فوق تخصصی، کارورزان، سرپرستاران ، پرستاران و پرسنل بخش هم حضور داشتند.
این جشن کوچک، از ابتدای پذیرش فلو تاکنون در بخش نوزادان در مهرماه هر سال برگزار می شود و بهانه ای برای با هم بودن و سهیم شدن در شادی این دوستان جوان عنوان می شود.
در ابتدا مراسم دکتر سنگسری معاون آموزشی بخش به حضار خیرمقدم گفت و در ادامه دکتر کدیور ضمن تبریک به فلوهای فارغ التحصیل شده و ورودی های جدید و ارتقا فلوهای سال یک، از همه بابت همکاری و مشارکت در امور مختلف بخش، تشکر و قدردانی کرد و از اعضا هیئت علمی بابت همدلی و همراهی تقدیر به عمل آورد.
در ادامه هدایایی به رسم یادبود از طرف اعضا هیئت علمی این بخش به فلوهای فارغ التحصیل داده شد همچنین از طرف این دو فلو هدایایی همراه با تشکر و قدردانی از اعضای هیئت علمی این بخش به دکتر سعیدی، دکتر میرنیا، دکتر سنگسری و دکتر کدیور داده شد.
در پایان این برنامه ضمن پذیرایی از میهمانان، عکس یادگاری هم گرفته شد.
قابل ذکر است کلیه موارد تهیه و پذیرایی این مراسم توسط اعضا هیئت علمی و فلوهای این بخش انجام شده بود.

گالری عکس


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0