امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
24 تیر 1398

استاد گروه بیهوشی دانشکده پزشکی: حضور فارغ التحصیلان دانشکده پزشکی با روحیه شاد و سرزنده در جامعه، نوید سالهای خوب را میدهد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

عضو هیات علمی گروه بیهوشی دانشکده پزشکی بابیان این که دانشجویان پزشکی با روحیه شاد، فعال و سرزنده از دانشکده فارغ التحصیل شدند، گفت: حضور آنها با همین روحیه در جامعه نوید بخش سالهای خوب خواهد بود.
دکتر مصطفي صادقي عضو هيات علمي گروه آموزشي بيهوشي دانشکده پزشکي در حاشيه مراسم جشن فارغ التحصيلي فرزندش که يکي از  دانشجويان پزشکي ورودي مهر 90 بود در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي دانشکده پزشکي گفت: حضور در مراسم جشن دانش آموختگان رشته پزشکي همواره با يک شعف وصف نشدني همراه است و مانند هرسال که در مراسم فارغ التحصيلي دانشجويان شرکت ميکنم خوشحال هستم و خوشحالی امسال به خاطر فارغ التحصیلی فرزندم دوچندان است.
وي با اشاره به رشد آموزش پزشکي گفت: خوشبختانه با وجود اساتيد توانمند هر سال شاهد رشد و توسعه آموزش پزشکي هستيم و وضعيت علمي و آموزشي دانش آموختگان پزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران در مقايسه با دانش آموختگان ساير دانشگاه هاي کشور و حتي دانشکده هاي خارج از کشور بالاتر است.
عضو هيات علمي گروه بيهوشي با اشاره به مراسم جشن فارغ التحصيلي دانشجويان پزشکي ورودي مهر 90 ، ادامه داد: بچه ها با روحیه شاد، سرزنده و فعال از دانشگاه فارغ التحصیل شدند و امیدوارم با همین روحیه وارد اجتماع شوند که نوید سالهای خوب و روشن را برای کشور میدهد و شاهد فعالیت های خوبی در جامعه پزشکی طی سالهای آتی شاهد خواهیم بود.
توضیخ این که دانشجویان پزشکی ورودی مهر ۹۰ دانش آموختگی و  ۲۸۴۹ روز حضور خود در دانشکده پزشکی را روز پنج شنبه 20 تیرماه با حضور جمعی از مسئولین دانشکده پزشکی و خانواده هایشان در آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران جشن گرفتند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0