امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
21 تیر 1398

رییس دانشکده پزشکی: فارغ التحصیلان دانشکده پزشکی مانند همیشه سرآمد کشور هستند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکتر نفیسی با بیان اینکه دانشجویان پزشکی ورودی ۹۰ اولین دوره خروجی برنامه بازنگری آموزش پزشکی هستند که به خوبی این دوره را پشت سر گذاشت اند گفت: ما هم مانند پدر و مادرهایشان از به ثمر نشستن فرزندانمان خوشحالیم.
دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی در حاشیه مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی ورودی مهر 90 گفت: ورودی این دوره از دانشجویان پزشکی با ادغام و انتزاع دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران همزمان شده بود که مشکلات و سختی هایی را برای آنها ایجاد کرد.
وی افزود: علی رغم تمام سختی هایی که داشتند ورود این دوره از دانشجویان با شروع برنامه پزشکی بازنگری شده دانشکده پزشکی موسوم به پزشکی 90 بود و خداوند را شاکریم که این مراحل را به خوبی به پایان رساندند و مثل همیشه فارغ التحصیلان دانشکده پزشکی سرامد فارغ التحصیلان پزشکی کشور هستند و مایه افتخار و سربلندی ما.
دکتر نفیسی با اشاره به آینده و وضعیت تحصیلی فارغ التحصیلان پزشکی دانشکده پزشکی گفت:بسیاری از این دانش آموختگان از مهر امسال وارد دوره آموزش تخصصی می شوند و عده ای ترجیح می دهند پس از گذراندن دوره طرح ادامه تحصیل دهند برخی درصدد رفتن به خارج از کشور برای ادامه تحصیل هستند برای همه دانش آموختگان آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم و امیدوارم هرجا که هستند مایه افتخار و سرافرازی کشور عزیزمان و دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران باشند.
وی با ابراز خرسندی و خوشحالی از حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی اظهار داشت: این دانشجویان دیروز و پزشکان امروز مانند فرزندان ما هستند از ابتدای ورودشان به صحن مقدس دانشگاه با آنها بودیم با آنها بزرگ شدیم و پیر شدیم ماهم مانند پدر و مادرهایشان که از به ثمر نشستن نتیجه زحماتشان خوشحالند ، خوشحال هستیم.
گفتنی است: مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی ورودی مهر ۹۰ دانشکده پزشکی روز گذشته ۲۰ مهرماه با حضور جمعی از مسئولین دانشکده پزشکی و خانوادهایشان در آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0