امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 شهریور 1398

مدیر دفتر توسعه دانشکده پزشکی خبرداد: 28 شهریور جشن روپوش سفید ویژه دانشجویان پزشکی ورودی 94 برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 دکتر سیما از برگزاری جشن روپوش سفید در  روز 28 شهریور ماه خبر داد و گفت: این جشن در حاشیه دوره گذر از پایه به بالین با حضور 300 نفر از دانشجویان ورودی 94 به همراه دانشجویان بین الملل  از ساعت 11 الی 13 در تالار ابن سینا برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر علیرضا سیما مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی گفت: این جشن در حاشیه دوره گذر از پایه به بالین با حضور 300 نفر از دانشجویان ورودی ۹۴ به همراه دانشجویان بین الملل  از ساعت 11 الی 13  در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار می شود  و در این مراسم از برگزیدگان دانشجویی ورودی 94 نیز تقدیر خواهد شد.
 وی خاطرنشان کرد: این اولین بار است که در پایان مراسم گذر از علوم پایه به بالین، جشن روپوش سفید برگزار می‌شود و اعضای هیئت رئیسه دانشکده پزشکی نیز با روپوش سفید در این مراسم حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: دانشجویان به صورت نمادین با به تن کردن روپوش سفید که منقش به آرم دانشگاه و آرم دانشکده پزشکی است دوره بالینی و حضور در بیمارستان را آغاز خواهند کرد.
در طی این مراسم چند تن از اساتيد در خصوص رفتار و تعهد حرفه اي صحبت مي کنند و عکس يادگاري بر سر در اصلي دانشکده پزشکي حسن ختام اين مراسم خواهد بود.
"دوره گذر از پيش بالين به بالين" از سوي دانشکده پزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران، برای کمک به دانشجويان جهت يافتن پاسخ به اين سوالات و آماده سازي آنان براي ورود به دوره کارآموزي برگزار می شود.
از روز شنبه 30 شهریور اولین روز دوره آموزش بالینی این گروه از دانشجویان آغاز خواهد شد. 
توضیح این که با حمایت مالی معاونت آموزشی دانشگاه، تیتر آنتی بادی هپاتیت B برای کلیه دانشجویان ورودی 94 قبل از ورود به بیمارستان اندازه گیری شده و در صورت نیاز به تزریق واکسن به صورت فعال از طریق دفتر توسعه آموزش با ایشان جهت تزریق واکسن تماس خواهد گرفته شد. 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0