امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
10 شهریور 1398

برگزاری جشن دستیاران داخلی بیمارستان شریعتی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری عکس 


به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جشن پنج‌شنبه هفتم شهریور 98 در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی با حضور استادان، دستیاران و سرپرستاران بخش‌های داخلی بیمارستان شریعتی برگزار شد. در این جشن، ضمن استقبال از ورود دستیاران جدید، از دستیاران برگزیده نیز قدردانی شد.
دكتر محمدرضا جمشيدي استاد گروه روماتولوژی و مدیر گروه داخلي بیمارستان شریعتی، این گروه را از قدیمی‌ترین گروه‌ها در بیمارستان شریعتی دانست و گفت: این گروه پایه‌های محكم و اساتیدی پرتوان دارد که می‌توانند الگوی مناسبی برای دستیاران جدیدالورود باشند. رئیس مرکز تحقیقات روماتولوژی بیمارستان شریعتی تقویت برنامه‌های آموزشي برای دستیاران را از وظایف گروه دانست و گفت: لازم است در فرایند آموزش بالینی به آموزش رفتار حرفه‌ای توجه بیشتری شود. وی اظهار داشت: گروه داخلی ضمن پایش مداوم برنامه‌های آموزشی در تمامی رده‌ها، با تشکیل شورای آموزش تخصصی گروه داخلی شریعتی تلاش کرده است از تجربیات مسئولان گذشته آموزش تخصصی این گروه برای برنامه‌ریزی‌های آموزشی آینده استفاده نماید. دکتر جمشیدی ارتقای روش‌های ارزيابي و فیدبک و آموزش و ارزیابی مبتنی بر توانمندی را از مهم‌ترین برنامه‌های آینده گروه داخلی بیمارستان شریعتی در رده آموزشی تخصصی دانست.
دكتر ملک‌زاده استاد گروه گوارش و کبد دانشگاه با حضور در این مراسم از تجربیات خود در حیطه آموزش تخصصی یادکرد. دکتر ملک‌زاده ضمن تشویق دستیاران برای ورود به کار در رشته داخلی ابراز امیدواری کرد آنان افراد مؤثری در درمان و کمک به بیماران باشند. وی وجود فرصت‌های مختلف برای مشارکت در پژوهش‌های ملی در بیمارستان شریعتی را مزیت‌های گروه داخلی بیمارستان شریعتی برشمرد.
 دكتر سعید رضا مهرپوررئیس بیمارستان شریعتی نیز در این جشن حضور داشت و ضمن تبریک به دستیاران گروه داخلي، بیماران این گروه را از بیشترین مراجعه‌کنندگان دانست و از زحمات دستیاران داخلی برای در مراقبت از بیماران قدردانی کرد.
دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه و دانشیار گروه داخلی گوارش نیز ضمن اشاره به موضوع رفتار حرفه‌ای، به‌روز بودن ازلحاظ علمی و مطالعه مقالات جدید در رشته خود را یکی از اصول پروفیشنالیسم در تمامی حرفه‌های خدمت دهنده در بیمارستان‌ها دانست. وی همچنین خستگی و فرسودگی شغلی در دستیاران را بسیار شایع دانست و از فعال شدن بیمه مسئولیت و بیمه درمان برای دستیاران خبر داد.
در این جشن همچنین از دکتر رستمی دستیار سال چهارم، دکتر عزتی دستیار سال سوم، دکتر آقامیری دستیار سال دوم، دکتر خاوندگار و دکتر سیروس بخت دستیاران سال اول به‌عنوان دستیاران برگزیده در حیطه رفتار حرفه‌ای و مهارت ارتباطی قدردانی شد.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: مهدی ولی الهی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0