امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 شهریور 1398

همزمان با روز پزشک، مراسم جشن فارغ التحصیلی 170 دانشجوی پزشکی ورودی بهمن 90 دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 90 دانشکده پزشکی در حضور جمعی از مسئولان دانشکده و خانواده هایشان مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، روز جمعه اول شهریور۹۸  همزمان با روز پزشک،170 نفر از دانشجویان پزشکی ورودی بهمن ۹۰ جشن خوشه چيني خرمن دانش خود را در سالن  آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی برگزار کردند.
در این مراسم فارغ التحصیلان که رداي دانش آموختگی منقش به آرم دانشگاه را به تن داشتند، لوح یادبود  خود را از دست استادان دکتر شهریار نفیسی رییس دانشکده، دکتر جواد توکلی بزاز معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر نیما رضایی معاون بین الملل، دکتر آرش عکاظی معاون آموزشی پزشكي عمومي، دکتر علیرضا سیما مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده، دکتر پروین پاسالار رییس مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه،دکتر حسین علی مددی،  دکتر البرز شرافتی، دکتر بهشاد پازوکی، دکتر فرزاد کمپانی و دکتر سيد اسداله موسوی از اعضای هیات علمی دانشکده پزشکی دریافت کردند. 
همچنین در این مراسم ریاست دانشکده پزشکی دکتر نفیسی و دکترعکاظی ضمن ارايه سخنراني، نكات و مطالبي را در خصوص قداست و اهميت حرفه پزشكي و التزام به اصول تعهد حرفه اي بيان نمودند. 
قرائت سوگندنامه پزشکی توسط آقای دکتر کمپانی فوق تخصص خون کودکان و عضو هیات علمی دانشکده پزشکی حسن ختام این مراسم بود. 
در بخشی از سوگندنامه پزشکی بقراط آمده است: هیچگاه دانش پزشکی را برخلاف قوانین انسانی به کار نبرم و هرگز بیماری را به خاطر مسائل مادی، از خدمات پزشکی و دانش خود محروم نسازم همواره بیماران را محرم و رنجوران را غمخوار و اندوهگسار باشم و بکوشم تا در دوران زندگی همواره نزد وجدان بیدار و در پیشگاه خداوند نگاهدار خود، سربلند و سرافراز بمانم.
در این مراسم دکتر اسداله موسوی عضو هیات علمی دانشکده پزشکی،  رئیس مرکز تحقیقات هماتولوژی، انکولوژی و پیوند مغز استخوان هم در جایگاه استاد مدعو و هم در جایگاه والدین شاهد دانش آموختگی فرزند خود دکتر محمد موسوی بودند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0