امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 آبان 1401

مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه تا ۶ آبان تمدید شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

جشنواره دانشجوی نمونه سال جاری نیز مانند سال‌های گذشته با هدف افزایش مراتب معنوی و تشویق دانشجویان در پایبندی به هویت ملّی و گسترش اصول و ارزش‌های اسلامی، اخلاق حرفه‌ای و افزایش تحرک، نوآوری و شادابی اجتماعی و شناسایی دانشجویان با استعدادهای برتر علمی فرهنگی برگزار می‌شود.

این رویداد سعی دارد تا با شناسایی نخبگان، الگوی دانشجوی نمونه و برتر را در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی معرفی کند.

تمامی مراحل ثبت‌نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری این جشنواره به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و فرآیند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود.

نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می‌پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین‌نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب کنند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می‌گیرند ، ابراز کرد: برخی از این دانشجویان شرایط معرفی به رقابت مرحله دوم را دارند که جهت شرکت در این مرحله به دبیرخانه مرکزی معرفی شده و پس از بررسی در جشنواره دانشجوی نمونه تقدیر می‌شوند.

تمام دانشجویان ایرانی و بین‌الملل متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می توانند با مراجعه به سایت Nemooneh.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کنند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0