امروز : جمعه 26 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 آبان 1397

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

اولین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با 950 اثر در هفت حیطه جشنواره از روز شنبه 26  الی 29 آبان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی: نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان که ثبت نام آن از مهر 97 تا دهم آبان ماه صورت گرفت، با استقبال دانشجویان دانشگاه همراه شد و در هفت بخش "تئاتر، فیلم، ادبی، موسیقی، هنرهای تجسمی، نشریات دانشجویی و گرافیک نشریات" دانشجویان آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل دادند.
افشاری دبیر کمیته اجرایی در خصوص برگزاری جشنواره گفت: جشنواره از روز شنبه 26 آبان 97 با اکران آثار دانشجویان در حیطه فیلم رسماً کار خود را آغاز و در روز سه شنبه 29 آبان ماه با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان، به پایان می رسد.
وی ادامه داد: اکران ها و اجراهای زنده در سالن های شهید کاووسی (دانشکده پزشکی)، رازی (دانشکده داروسازی)، تالار ابن سینا (دانشکده پزشکی) و آمفی تئاتر دانشکده بهداشت برگزار و در روز یکشنبه 27 آبان اجرای آثار بخش موسیقی و دوشنبه 28 آبان با اجرای آثار حیطه تئاتر ادامه خواهد یافت.
افشاری افزود: نمایشگاه آثار بخش هنرهای تجسمی نیز روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 آبان در سالن شهدای دانشکده پزشکی برگزار می شود.
سلطانپور دبیر کمیته داوران جشنواره هم گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام و ارسال آثار دانشجویان، کمیته های داوری جشنواره در بخش های مختلف در حال بررسی و داوری آثار دریافتی هستند.
وی افزود: در انتخاب داوران نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان سعی شده از افراد مجرب و حرفه ای دانشگاهی استفاده شود.
توضیح اینکه، نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور افزایش فعالیت های فرهنگی و نیز ایجاد انگیزه برای دانشجویان شرکت کننده در جشنواره های فرهنگی سیمرغ و نشریات دانشگاهی در سطح کشور، برگزار می شود.
نقشه مکانی جشنواره


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0