امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 اسفند 1397

با تقدیر از دکتر بدو، اختتامیه اولین جشنواره عکاسی «بیمارستان از نگاهی دیگر» برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
​به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در آستانه آغاز سال نو و فصل بهار اختتامیه این جشنواره  عصر سه شنبه 14 اسفند 97 با حضور دکتر نیما رضایی معاون بین الملل دانشکده پزشکی و موسس شبکه جهانی یوسرن، دکتر عفت پناه رئیس بیمارستان ضیائیان، دکتر توکلی بزاز معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی، دکتر رویا ستارزاده معاون هیات علمی دانشکده پزشکی، دکتر رضا شروین بدو رییس و دکتر مسعود محمدپور عضو هیات علمی مرکز طبی کودکان و دیگر میهمانان دعوت شده به این جشنواره همراه بود در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.
این مراسم با دومین اجرای آهنگ های کودکانه گروه موسیقی سلامت و هنر هارت بند که از کودکان و نوجوانان دارای سابقه بیماری جسمانی و یا بستری در بیمارستان تشکیل شده است، شروع شد که با استقبال زیاد میهمانان و تماشگران همراه بود.
در ادامه یکی از کودکان هارت بند به معرفی پزشک مهربان و دلسوز منتخب این گروه دکتر شروین رضا بدو پرداخت که در همین راستا یکی از مادران این کودکان بیمار، چند جمله ای را درباره این پزشک دلسوز و مهربان صحبت کرد و به نمایندگی از این گروه با اهداء لوح تقدیر مدال زحمات ایشان را ارج نهاد و از وی  قدردانی کرد.
در ادامه با اهدای لوح تقدیر از برگزار کنندگان و هنرمندان این گروه تجلیل شد.
در مراسم اهدای جوایز جشنواره عکاسی بیمارستان،  گیلدا رجبی روانشناس کودک به نمایندگی از مسئولین جشنواره به ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری جشنواره و داوری آثار نهایی پرداخت و سپس کلیپی از تمامی آثار ارسال شده نمایش داده شد.
در پایان مراسم لوح تقدیر و تقویم سال جدید که با استفاده از تمامی آثار برگزیده جشنواره تهیه شده بود  به برندگان نهایی جشنواره توسط دکتر عفت پناه، دکتر نیما رضایی و جمعی از میهمانان ویژه این برنامه اهدا شد.
در طول این مراسم گروه موسیقی معنا به سرپرستی استاد رحیمی دانش در سه قسمت به اجرای زیبای رسیتال پیانو پرداختند.
 در ادامه این مراسم دو اثر نقاشی و آلبوم موسیقی در دو قسمت به مزایده گذاشته که در نهایت آثار فروخته شده به دکتر شروین رضا بدو و سرپرست گروه موسیقی معنا استاد رحیمی دانش اهداء شد.
 توضیح اینکه تمامی مبالغ جمع آوری شده این مزایده برای کمک به کودکان بیمار هزینه خواهد شد.
این جشنواره با هدف تغییر نگرش کادر درمانی و بیماران به محیط های بیمارستانی توسط  مرکز آموزشی درمانی ضیائیان و شبکه جهانی یوسرن و با حمایت بیمارستان روانپزشکی روزبه و دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و سایر دفاتر یوسرن برگزار شد.
اسامی برندگان نهایی اولین جشنواره عکاسی بیمارستان از نگاهی دیگر به شرح ذیل است:
سعید علی نژاد از استان اصفهان - آمنه محمد صالحی از استان اصفهان - راضیه زال از استان اصفهان - مهناز همت از استان اصفهان - حدیث کلانتری هرمزی از استان تهران - زهرا راسخی از استان تهران - احسان قدیمی از استان تهران - نگارسادات احمدی از استان تهران - نگار دلیری از استان تهران - مونس رفاهی از استان اهواز - محمد گرزالدین از شهرستان شاهرود - رقیه میر جلیلی از استان یزد


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0