امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
16 مرداد 1397

صعود تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی تهران به مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از معاونت دانشجویی دانشگاه، رقابتهای فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی ( ورودی المپیاد ۹۷) از هشتم مردادماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود آغاز شد و طی سه روز برگزاری مسابقات و رقابت شش تیم حاضر در این پیکارها، در نهایت چهار تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، تهران، ایران و قم به مرحله نهایی المپیاد راه یافتند.
از گروه اول مسابقات، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران در اولین مسابقه خود مقابل کرمانشاه روز دوشنبه 8 مرداد 97 با نتیجه 3 بر 0 بازی را واگذارکرد و در بازی دوم روز چهارشنبه 10 مردادماه مقابل تیم یزد با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی رسید و به مرحله نهایی المپیاد سیزدهم صعود کرد.
همچنین در آخرین روز از برگزاری مسابقات فوتبال در شاهرود، تیم‌های فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و یزد با یکدیگر پیکار کردند که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حساب ۳ بر ۲ از سد تیم یزد گذشت.
توضیح اینکه، مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در ۱۲ رشته ورزشی طی روزهای یکم تا هشتم شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0