امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
25 تیر 1398

باز نشر / 5 تا 20 مرداد، زمان تعیین شده جهت تکمیل اطلاعات ثبت نامی پذیرفته شدگان تخصصی و فلوشیپ در سامانه سیپاد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
پذیرفته شدگان مقطع تخصصی و فلوشیپ دانشکده پزشکی از 5 تا 20 مرداد فرصت دارند نسبت به تکمیل ثبت نام خود در سامانه سیپاد اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، طبق اطلاعیه معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، کلیه پذيرفته شدگان فلوشیپ از 5 تا 20 مرداد ماه فرصت دارند برای تکمیل براي تكميل فرم ها و مدارك ثبت نا‌مي با وارد نمودن كدملي به عنوان كد كاربري و رمز عبور به در سایت سیپاد نسبت به ا‌سكن مدارك زير و ثبت نام اينترنتي اقدام کنند.
طبق اعلام و تاکید معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، بازه زماني اعلام شده براي  ثبت نام تخصصي تمديد نخواهد شد. 
پذیرفته شدگان مقاطع تخصص و فوق تخصص و فلوشیپ سال 98 جهت اطلاع از زمان و مکان تقسیم و تعیین محل آموزش خود با دفتر گروه آموزشی مربوطه تماس بگیرند.
پذیرفته شدگان مقطع تخصصی جهت تحویل اصل سند محضری خود از روز شنبه 26 تا دوشنبه 28 مرداد فرصت دارند تا به دانشکده پزشکی ساختمان شماره یک طبقه اول، اداره آموزش تخصصی و فوق تخصصی مراجعه کنند.
توضیح این که، پذیرفته شدگان مقطع فلوشیپ نیازی به مراجعه حضوری ندارند و جهت تعیین زمان و مکان آموزش خود می بایست با دفتر گروه مربوطه تماس حاصل نمایند .
اطلاعات تکمیلی و فرم های مورد نیاز دستیاران از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه قابل دریافت است.
در خصوص دستیاران فوق تخصص متعاقبا" اطلاع رسانی خواهد شد . 
لیست گروه های آموزشی بالینی به همراه شماره تماس


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0