امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
30 اردیبهشت 1398

مراسم تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید مرکزآمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
مراسم تکریم از خدمات چندین ساله دکتر سیدحسینی، مدیر پیشین مرکزآمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی و معارفه دکتر قدیری هروانی مدیر جدید این مرکز با حضور دکتر نفیسی و دکتر عمیدی رئیس و معاون مالی و اداری دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر نفیسی در این مراسم با قدردانی از زحمات چندین ساله دکتر سید حسینی در زمان مدیریت مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی گفت: دکتر سید حسینی به خاطر مسئولیت که در بیمارستان داشتند درخواست واگذاری مسئولیت مدیریت مرکز آمار را داشتند که برای نیروی جایگزین رایزنی های بسیاری انجام شد که در نهایت دکتر قدیری استادیار گروه فیزیک پزشکی به عنوان مدیر جدید پیشنهاد شد.

وی افزود: پس ازجلسه با دکتر مرعشی مدیر مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و طی مراحل لازم در نهایت ابلاغ دکتر قدیری صادر و ایشان به عنوان مدیر مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی منصوب شدند که امیدوارم با توانمندی های که دارند و با استفاده از تجربیات دکتر سید حسینی شاهد  ارتقای زیر ساختها و سایت دانشکده باشیم.

در ادامه دکتر عمیدی معاون مالی و اداری دانشکده پزشکی نیز از زحمات 6 ساله دکتر سید حسینی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با مدیریت دکتر قدیری سایت دانشکده پزشکی انچنان که شایسته است ارتقا یابد.

دکتر قدیری هروانی استادیار گروه فیزیک پزشکی نیز با تشکر از اعتماد دکتر نفیسی در واگذاری این مسئولیت به وی،  اشاره ی کوتاهی به برنامه های آتی خود کرد و گفت: با جلسه ای که با دکتر مرعشی  مدیرمرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در مورد وب سایت دانشکده داشتیم بستر جدیدی طرحی کردم که برپایه هوش مصنوعی است.

وی افزود: در رابطه با بروز رسانی رزومه اعضای هیات علمی پیشنهاد دادیم که در دانشکده پزشکی به صورت پایلوت اجرا شود.

در ادامه دکتر سید حسینی عضو هیات علمی گروه طب اورژانس نیز گفت: برای هرگونه همکاری با دکتر قدیری و  مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشکده آمادگی دارد.

در پایان دکتر نفیسی با اهدای لوح تقدیر از خدمات دکتر سید حسینی قدردانی کرد و همچنین ابلاغ دکتر قدیری هروانی را وی اعطا کرد. 

گفتنی است این مراسم ظهر روز یکشنبه 29 اردیبهشت در دفتر ریاست دانشکده پزشکی برگزار شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0