امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
15 آبان 1397

كارگاه آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت برگزار شد

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به همت دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی، کارگاه آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت درکلاس تجهیز شده برای یادگیری فعال (تالار قریب) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، كارگاه  آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت، در ادامه برگزاري برنامه‌هاي دوره گذر از دبيرستان به دانشگاه، در روز دوشنبه مورخ 14 آبان ماه ساعت 8 تا 12 براي دانشجويان جديدالورود دانشكده پزشكي گروه الف ورودی 97 در تالار قریب برگزار گرديد.

طبق اعلام دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی هدف از برگزاري اين كارگاه نشان دادن اهميت کسب توانمندی های مورد انتظار دوره پزشکی عمومی در طی دوران تحصیل در دانشگاه است. اين كارگاه در قالب کارگروهی کوچک و با استفاده از فیلم به صورت مشترك در گروه های کوچک یادگیری اجرا گرديد. تعدادی از دانشجويان آموزش ديده سال بالاتر در نقش تسهيل‌گر در اين كارگاه حضور داشتند كه هدايت گروه را برعهده گرفتند.

گفتنی است وجه تمایز این کارگاه برگزاری آن در تالار قریب دانشکده پزشکی بود که به منظور برگزاری جلسات یادگیری فعال، یادگیری مشارکتی و تعامل تجهیز شده است.

فضای تالار قریب در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ایجاد شرایط یادگیری فعال و مشارکتی بهسازی شده و در این مسیر تلاش های بسیاری برای ایجاد فضایی استاندارد برای یادگیری، محیطی محرک خلاقیت، مشارکت و تعامل انجام شد، تا بتوان فضای کلاس های دانشکده پزشکی را به نحوی که با فضاهای یادگیری مطرح شده در سطح بین المللی قابل مثال زدن باشد، بهسازی نمود.

مدرسان این کارگاه دكتر سعیدرضا مهرپور و دکتر محبوبه مافی نژاد و دانشجويان تسهیلگر عاطفه واحدی، یسنا رستم آبادی، آفرین حق پرست، فاطمه ولی زاده و امیر حسین صفوی بودند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0