امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 تیر 1397

تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان خوابگاهی در سامانه اسکان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن


مشاور معاون آموزشی و رییس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت خبرداد:
با توجه به درخواست‌هاي متعدد دانشگاه‌ها و دانشجویان مبني بر عدم ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه انتقال و ميهماني، سامانه مذكور از تاريخ ۲ تیر تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه ۶ تیر ۹۷ فعال خواهد شد.​به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی: دانشجویان متقاضی سكونت در تابستان 1397 و در صورت داشتن شرایط ثبت نام، می توانند با ورود به سامانه اسکان تقاضای خود را ارسال کنند.
دانشجویان ضمن ارائه مدارک حداکثر تا چهارم تیر ماه 97 به دفتر سرپرستی خوابگاه، می بایست تا همان زمان با مراجعه به سامانه اسكان به آدرس اينترنتی http://eskan.tums.ac.ir نسبت به تكميل و ارسال فرم تقاضای خوابگاه اقدام كنند. بدیهی است این فرصت تمدید نخواهد شد.

مطابق آيين نامه اسكان و نحوه مقررات عمومی - انضباطی خوابگاه های دانشجويی دانشگاه ها مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عدم ارسال فرم تقاضا از سوی دانشجويان ساكن در مهلت تعيين شده، به منزله عدم نیاز به خوابگاه تلقی و در تابستان 97 به ايشان خوابگاه تعلق نمی گیرد.

شرایط ثبت نام اسکان تابستانی:

ارائه نامه کتبی از مدیر گروه و تایید آموزش دانشکده با شماره سریال ثبت شده پروپزال. (پایان نامه دانشکده های داروسازی و دندانپزشکی در مقطع دکتری عمومی و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی 95)
دانشجویان اینترن که اسامی آنها به تایید مدیر گروه آموزش دانشکده پزشکی رسیده باشد.
دانشجویان رشته پزشکی که امتحانات آنها به پایان نرسیده باشد. (با ارائه نامه کتبی از آموزش دانشکده)
دانشجویان غیرسنواتی که با گذراندن ترم تابستان فارغ التحصیل خواهند شد.
توضيح اينكه، بنابر اعلام قبلی در هنگام ثبت نام، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال 96 (حتی در صورت ثبت پروپزال) نمی توانند از خوابگاه تابستانی استفاده کنند.
منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0