امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
27 مرداد 1398

از سوی رئیس دانشگاه؛حکم مدیران گروه های آموزشی معارف و جراحی عمومی دانشکده پزشکی تمدید شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر کریمی رئیس دانشگاه در احکام جداگانه ای، مدیران گروه های آموزشی معارف و جراحی عمومی دانشکده پزشکی را در سمت خود ابقا کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی حجت الاسلام دکتر محمود متوسل آرانی مدیر گروه آموزشی معارف، دکتر محمدرضا  ظفرقندی مدیر گروه آموزشی جراحی عمومی با تمدید حکم مدیریت گروه آموزشی، توسط دکتر کریمی رئیس دانشگاه در سمت خود ابقا شدند.

در متن این حکم آمده است: 

جناب آقای دکتر 
استاد محترم گروه آموزشی...
سلام عليكم 
 پيشرفت و ارتقاء جايگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعاليت هدفمند گروه‌هاي آموزشي است كه با بهره‌مندي از اساتيد مجرب و متعهد، خاستگاه پويايي و بالندگي علمي در دانشگاه هستند. در اين راستا به استناد آئين‌نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و دستورالعمل «فرآيند پيشنهاد مديران گروه‌هاي آموزشي به رئيس دانشگاه» مصوب 1392.9.10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396.11.29 شوراي دانشگاه، با توجه به ارزيابي فعاليت‌هاي گروه در دوره گذشته و بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشي.... دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم.
انتظار مي‌رود در اين دوره مديريت، با برنامه‌ريزي و استفاده بهينه از كليه منابع و بهره‌مندي از توان اعضاي هيأت علمي محترم و دانشجويان عزيز آن گروه، علاوه بر وظايف مصرح در آئين‌نامه مديريت دانشگاه‌ها، مواد ابلاغ قبلي را همچنان با جديت پيگيري فرمائيد.
ضروري است ضمن ارسال گزارش يك‌ساله به رئيس محترم دانشكده در مورد پيشرفت امور، زمينه ارائه بازخورد مناسب و كمك به ارتقاء گروه را فراهم آوريد.
توفيق جنابعالی و كليه اعضاء محترم هيأت علمي و ساير همكاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0