امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 تیر 1397

مشاور معاون آموزشی و رییس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت خبرداد: مهلت ثبت نام و ویرایش در سامانه انتقال و میهمانی تمدید شد

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکتراکبری مشاور معاون آموزشی و رییس مرکز خدمات آموزشی از فرصت مجدد و تمدید مهلت ثبت و ویرایش و فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی( دانشجویان) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از وبدا، دکتر حمید اکبری با اعلام این خبرافزود: با توجه به درخواستهاي متعدد دانشگاه ها و دانشجویان مبني بر عدم ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه انتقال و ميهماني، سامانه مذكور از تاريخ 2 تیر تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 6 تیر 97، فعال خواهد شد.
وی اظهار داشت:  در این راستا به دانشگاه ها ابلاغ شده است ضمن اطلاع رساني دقيق به دانشجويان نسبت به ثبت، بررسي، ويرايش و اعمال تغييرات توسط دانشجو و دانشگاه هاي مبدا و مقصد اقدام لازم را معمول و در مهلت تعيين شده در خصوص كليه مكاتبات پيشين دانشجويان و دانشگاه هاي مربوطه اقدام کنند.
رییس مرکز خدمات آموزشی متذکر شد: که در صورت عدم ثبت درخواست از طريق سامانه مذكور، بدیهی است که اقدام ديگري قابل انجام نبوده و امكان بازشدن مجدد سايت، با توجه به برنامه ريزي اعلام شده نيز وجود نخواهد داشت.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0