امروز : چهارشنبه 1 شهریور 1 Rss | صفحه اصلی دانشکده
25 مرداد 1399

منتخبین دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی معرفی و تقدیر شدند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
'گالری عکس
با آرا فراگیران، منتخبین دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مراسم معرفی و تقدیر از منتخبین دومین جشنواره قدر استاد دانشکده پزشکی که پیش از ظهر روز شنبه 25 مرداد با حضور دکتر شهریار نفیسی، دکتر بهادری و اعضای هیات رئیسه در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که به صورت محدود و بارعایت فاصله اجتماعی برگزار شد، دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی ضمن خیر مقدم به اساتید منتخب گفت: به علت شرایط ویژه ای که به خاطر کرونا در کشور وجود دارد و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر، امکان برگزاری جشن به صورت یکپارچه ممکن نشد، از این رو امروز در خدمت شما اساتید منتخب هستیم.
وی در تشریح روند اجرایی دومین جشنواره قدر استاد گفت: مراسم روز چهارشنبه 29 مرداد عمدتا به صورت مجازی و حضور حداقلی نهایت 15 نفر با رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تالار ابن سینا و به صورت آنلاین در اسکای روم برگزار خواهد شد و غالب برنامه ها به صورت مجازی خواهد بود.
دکتر نفیسی با تاکید بر پایبندی دانشکده پزشکی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برنامه های جانبی جشن قدر استاد نیز در مکان دیگری ضبط و در روز مراسم به صورت آنلاین پخش خواهد شد همچنین کلیپی از مراسم امروز و معرفی اساتید منتخب در روز جشن پخش خواهد شد.
رئیس دانشکده پزشکی با بیان این که باعث افتخار است از زحمات اساتید دانشکده تقدیر می کنیم، گفت: قطعا تعداد اساتید شایسته در دانشکده پزشکی با بیش از 1100 عضو هیات علمی به این تعداد محدود نیست و افراد شایسته بسیاری در حال ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی هستند و امیدواریم قدردان زحمات این افراد باشیم.
وی خطاب به اساتید منتخب گفت: امروز از شما به نمایندگی از سایر اساتید و اعضای هیات علمی دانشکده پزشکی که در راه اعتلای علم و دانش و ارائه خدمت به مردم تلاش می کنند، تقدیر می شود.

دکتر نیما رضایی دبیر اجرایی دومین جشن قدر استاد نیز ضمن خیر مقدم به اعضای هیات علمی منتخب گفت: سال گذشته برای اولین بار و در راستای تکریم اساتید اولین جشن قدر استاد دانشکده پزشکی با مصوبه و حمایت هیات رئیسه تالار ابن سینا برگزار و از اساتید در حیطه های مختلف آموزشی، پژوهشی، استاد جوان و پیشکسوت و برگزیده هیات داوران، تقدیر شد.
وی با اشاره به روند انتخاب اساتید منتخب گفت:  ملاک اصلی در معرفی اساتید منتخب، آرا فراگیران بود که پس از جمع آوری آرا، نظرات مدیران گروه و معاونین آموزشی بیمارستان ها و امتیازات سالانه اساتید در 5 سال اخیر نیز مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت از هر گروه آموزشی یک عضو هیات علمی انتخاب و معرفی شد البته در برخی گروه ها که تعداد بیشتری عضو هیات علمی داشتند دو منتخب معرفی شد.
 وی افزود: پس از نظر سنجی از فراگیران، جلسات هماهنگی جشن و انتخاب استاد برگزیده و منتخب در اسفند ماه 98 و مرداد 99 برگزار شد و طبق برنامه ريزي هاي انجام شده قرار بود روز چهارم ارديبهشت ماه دومين جشن قدر استاد در تالار ابن سينا برگزار شود که به علت شرايط بيماري کرونا به اول شهريورماه و روز پزشک موکول شد که اين تاريخ نيز به علت همزماني با ايام محرم به 29 مرداد ماه تغيير يافت و در نهایت مراسم معرفی استاد برگزیده روز چهارشنبه با حضور حداقلی و عمدتا به صورت مجازی در تالار ابن سینا برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: مراسم امروز بخش از دومین جشنواره قدر استاد است که به علت شرایط کرونایی از مراسم روز اصلی تقطیع شد.
در ادامه 
توضیح این که از 50 منتخب اعضای هیات علمی گروه های آموزشی دانشکده، به علت محدودیت های کرونایی در دسته های 6 نفره در سالن شورای دانشکده پزشکی حاضر شده و با اهدای لوح تقدیر و فلش منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی، مورد تقدیر قرار گرفتند.


 اسامی منتخبین به این شرح است:
منتخبین گروه‌های آموزشی بالینی

گروه گوش و حلق و بینی: دکتر حامد امامی
گروه ارتوپدی: دکتر محمدرضا گل بخش
گروه کودکان: دکتر بهار الله وردی و دکتر زهرا حق شناس
گروه بیهوشی: دکتر افشار اعتمادی آل آقا و دکتر مازیار مقصودلو
گروه پاتولوژی: دکتر مریم ستوده انوری
گروه پزشکی هسته‌ای: دکتر سعید فرزانه فر
گروه پزشکی ورزشی: دکتر توحید سیف برقی
گروه پوست: دکتر مریم غیاثی و دکتر پدارم نورمحمدپور
گروه جراحی عمومی: دکتر علی جعفریان و دکتر علیرضا کاظمینی
گروه جراحی مغز و اعصاب: دکتر سیدمیثم علیمحمدی
گروه چشم‌پزشکی: دکتر مسعود محمدی
گروه داخلی: دکتر نسیم خواجوی راد و دکتر سمیرا آل سعیدی
گروه رادیوانکولوژی: دکتر علی کاظمیان
گروه رادیولوژی: دکتر هدا آصفی
گروه روان‌پزشکی: دکتر محمد اربابی
گروه زنان و زایمان: دکتر مرضیه آقا حسینی و دکتر زینت قنبری
گروه طب اورژانس: دکتر حجت شيخ مطهر واحدی
گروه طب سالمندی: دکتر شیما رئیسی
گروه طب فیزیکی: دکتر مسعود قهوه چی
گروه طب کار: دکتر سحر افتخاری
گروه عفونی: دکتر مهرداد حسیبی
گروه قلب و عروق: دکتر علی حسین ثابت و دکتر سعید صادقیان
گروه نورولوژی: دکتر سکینه رنجي بوراچالو
گروه پزشکی اجتماعی: دکتر فرحناز خواجه نصیر
گروه پزشکی قانونی: دکتر اردشیر شیخ آزادی
گروه اورولوژی: دکتر غلامحسین نادری

منتخبین گروه‌های علوم پایه
گروه ایمونولوژی: دکتر جمشید حاجتی
گروه آناتومی: دکتر پریچهر پاسبخش
گروه بیوشیمی: دکتر سلاله امامقلی پور
گروه ژنتیک: دکتر محمدحسین مدرسی
گروه فیزیک پزشکی، دکتر محمدرضا آی
گروه فیزیولوژی: دکتر سیدمرنضی کریمیان
گروه اخلاق پزشکی: دکتر حمیدرضا نمازی
گروه میکروب پزشکی: دکتر عباس بهادر
گروه فارماکولوژی: دکتر احمدرضا دهپور


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0