امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
8 بهمن 1397

مراسم تقدیر از خدمات سی ساله دکتر اصفیاء در حوزه امور دانشجویی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به همت معاونت دانشجویی دانشگاه مراسم قدردانی از سی سال خدمات دکتر سید ابوالقاسم اصفیاء در حوزه امور دانشجویی دانشگاه روز گذشته 7 بهمن در سالن شهدا دانشکده بهداشت برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن تبریک به دکتر اصفیاء و خانواده ایشان گفت : کار دانشجویی بسیار پرچالش است. کارهای پردغدغه و خطير انجام نمی شود مگر خانواده مدير هم حامي و پشتوانه شخص باشند. حفظ آرامش و اداره بامتانت و وزين امور بويژه در حوزه دانشجويي امر بسیار دشواری است و به همین جهت جای خسته نباشید و تشکر فراوان دارد. وی با اشاره به آیه 76 سوره مریم گفت: این همان باقیات صالحات و نتيجه اعمال صالح و ماندگار است.
در ادامه دکتر حلب چی  ضمن یاد آوری سه دهه مجاهدت دکتر اصفیاء در حوزه امور دانشجویی دانشگاه و با اشاره به حسن خلق، تواضع، فروتنی و قانون مداری وی گفت: خدمات دکتر اصفیاء با هیج معیار مالی و مادی قابل مقایسه نیست.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه درپایان افزود: در حوزه نقش تربیتی و ماهیت علمی ما نیاز به معیارهای جدیدی در تربیت دانشجوی توانمند داریم. تعهد و اخلاق حرفه ای و وجود الگوی تعهد حرفه ای بهترین چراغ راه ما می باشد.

در ادامه مراسم تقدیر از مدیر امور دانشجویی دانشگاه  دکتر ساری رییس دانشکده بهداشت گفت: دکتر اصفیاء مدیری دلسوز و پرتلاش در دانشگاه بوده اند.
دکتر اصفیاء در ادامه این مراسم گفت: فرزند دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم و 32 سال در خدمت مجموعه دانشگاه بودم. اولین افتخار خود تلمذ در محضر پیشکسوتان بزرگی چون دکتر ندیم، ملک افضلی و مصداقی نیا بود. و افتخار دیگر خود را معلمي یکی از شهدای دانشگاه، شهید علی اکبر پاشایی می دانم.
وی در ادامه گفت افرادی که در معاونت دانشجویی کار می کنند و همت پيوسته مي ورزند از یک عشق والا نصيب برده اند و هیچ چیز دیگری نیست. افرادی می توانند در معاونت دانشجویی- فرهنگی کار کنند که انگیزه ویژه ای دارند. 
در پایان مسئولین دانشگاه و همچنین دکتر توکلی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات دکتر اصفیاء قدر دانی کردند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0