امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 بهمن 1401

پیش ثبت نام بیمه تکمیلی دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی آغاز شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
  به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر علی اکبر محمدی با اعلام این خبر افزود: بیمه درمانی تکمیلی یکی از شرکت های بیمه بدون در نظر گرفتن بیمه پایه در قالب تسهیلات از تاریخ اول بهمن ۱۴۰۱ به مدت ۱۲ ماه شمسی برای دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی کشور در نظر گرفته شده است.

محمدی با اشاره به اینکه این بیمه، بسته کاملی است که خدمات ناباروری و دندانپزشکی را نیز شامل می شود، افزود: این بیمه با سرانه ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار ریال (۱۴۰ هزار تومان) و با سهم بیمه گذار (فرانشیز) ۳۰ درصد در قالب وام پرداخت می شود و بازپرداخت آن بعد از فراغت از تحصیل خواهد بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خصوص زمان ثبت نام تشریح کرد: دستورالعمل اجرایی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شده است و دستیاران تخصصی و دانشجویان دکتری تخصصی که متقاضی استفاده از این تسهیلات هستند می توانند نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان متقاضی می توانند از ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ تا ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ با مراجعه به آدرس اینترنتی https://portal.srd.ir با درج نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور (کد ملی ) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0