امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
29 اردیبهشت 1399

با موافقت 4 پرونده، اولین جلسه شوراي بورس دانشكده پزشكي در سال 99 برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
  اولین جلسه شوراي بورس دانشكده پزشكي در سال  99 با برررسی 5 پرونده متقاضی سفر خارجی و ماموریت آموزشی خارج از کشور برگزار و با 4 پرونده موافقت شد.
 به گزارش معاونت بين الملل دانشكده پزشكي، اولین جلسه شوراي بورس دانشكده پزشكي در سال 99روز شنبه 27 اردیبهشت برای بررسي پرونده ی اعضاي هيات علمي دانشكده پزشکی و با حضور دکتر نفیسی ریاست دانشکده، دكتر رضايي معاون بين  الملل دانشكده و همچنين مديران گروه ها و معاونین بين الملل گروه هاي متقاضي بورس، در سالن شوراي دانشكده برگزار شد.
در این جلسه پرونده ی 4 عضو هیات علمی متقاضی سفرهای خارجی اعم از فرصت مطالعاتی و مأموریت آموزشی خارج کشور براساس آیین نامه های جدید دوره های فرصت مطالعاتی و 1 متقاضی مأموریت آموزشی داخل کشور مطرح و  بررسی شد.
در ابتدای این نشست دکتر نفیسی به ایجاد یک ترکیب جدید و ثابت از اعضای شورای بورس دانشکده اشاره کرد  و پیشنهاد دعوت از اعضای ثابت را در جلسات آتی را ارائه داد. انجام این امر به عنوان یک موضوع در برنامه  های معاونت بین الملل دانشکده پزشکی قرار گرفت.
 دکتر محمد سلیمانی، دکتر مهدی تهرانی دوست و دکتر ایمان عینی معاونین بین الملل گروه های چشم پزشکی و روان پزشکی و مدیر گروه از گروه میکروب شناسی در این نشست شرکت کرده بودند و از پرونده های متقاضیان گروه خود دفاع کردند.
در این نشست با 4 پرونده برای طرح در شورای بورس دانشگاه موافقت و یک درخواست رد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0