امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
19 اردیبهشت 1397

سرخط گزیده اخبار بیمارستانهای دانشگاه در هفته ای که گذشت

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن
سرخط گزیده اخبار بیمارستانهای دانشگاه در هفته ای که گذشت

در هفته ی گذشته برنامه های مختلفی از مراسم تقدیر از اساتید، بزرگداشت روز جهانی ماما، برگزاری آزمون های شفاهی پذیرش دستیار فلوشیپ  و کلاس آموزشی پمفیگوس در بیمارستانهای تابعه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مراسم گرامیداشت آیین بزرگداشت مقام استاد در بیمارستان ضیائیان با حضور دکتر عفت پناه رئیس، دکتر ناطقی و دکتر زنده دل معاونین درمان و آموزش مرکز و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.

دکتر زنده دل معاون آمورزشی بیمارستان طی سخنانی در این آیین، با گرامیداشت روز معلم و یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری به روایتی از امام علی (ع) پرداخت و گفت: علم سلطان است، مایه اقتدار است و کسانی که به آن دست یابند می توانند اقتدار خود را به رخ دیگران بکشانند و کسانی که به آن دست پیدا نکنند  ناتوان خواهند بود.

ایشان علم را وسیله پیشرفت دانست و گفت: استادان و معلمان دلسوز سرمایه‌های ما هستند و به گردن همه دانشجویان حق بزرگی دارند.
در پایان این برنامه، از اعضای هیأت علمی و اساتید مرکز آموزشی درمانی ضیائیان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

همچنین مراسم بزرگداشت مقام استاد به همت گروه بیماری های زنان و زایمان و گروه آموزشی مغز و اعصاب به صورت جداگانه در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با تقدیر از اساتید این دو گروه آموزشی برگزار شد.

برگزاری آزمون های شفاهی پذیرش دستیار فلوشیپ در بیمارستان سینا
 آزمون های شفاهی پذیرش دستیار فلوشیپ در دو گروه اورولوژی و جراحی لاپاراسکوپی یکشنبه 16 اردیبهشت  با حضور  استادان رشته های مذکور و نماینده های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان سینا برگزار شد.
آزمون شفاهی پذیرش دستیار فلوشیپ گروه ارولوژی، 8 صبح روز یکشنبه در دفتر گروه ارولوژی بیمارستان سینا برگزار و هر یک از شرکت کنندگان با انجام مصاحبه ای به پاسخگویی، سوالات استادان مربوطه پرداختند و همچنین متقاضیان شرکت در آزمون شفاهی پذیرش دستیار فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در بخش جراحی یک و چهار بیمارستان سینا مورد آزمون قرار گرفتند.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما در بیمارستان آرش
بیمارستان جامع بانوان آرش به مناسبت روز ماما به منظور تقدیر و تشکر از ماماهای شاغل در بیمارستان، جشنی با حضور دکتر نتاج معاون درمان بیمارستان، دکتر امینی مدیر بیمارستان، خانم شکوهی مترون و جمعی از مسولین و پزشکان و همکاران بیمارستان برگزار کرد.

كلاس آموزش به بيمار با موضوع "پمفيگوس" در بيمارستان رازي برگزار شد
كلاس آموزش به بيمار با موضوع " پمفيگوس" روز سه شنبه ۱۸ ارديبهشت در درمانگاه  بيمارستان رازي براي بيماران بستري و سرپايي تشكيل شد. در اين كلاس شفيعي نژاد، سوپروايزر آموزشي، توضيحاتي در خصوص بيماري و ماهيت آن، روشهاي درمان، كنترل استرس، رعايت بهداشت فردي ارائه كرد  و در پایان رسانه آموزشي مرتبط به بيماران داده شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0