امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
28 خرداد 1397

اعلام برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران طی تابستان 97

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

مديريت تربیت‌بدنی برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سوناي شهید توکلی دانشگاه علوم پزشكي تهران را طي تابستان سال 97 اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومي دانشکده پزشکی، در این برنامه زمان‌بندی ساعت آغاز به كار مجموعه از 6:30 صبح تعيين و سانس های اختصاصي برای اعضاي هيأت علمي و ايثارگران، واحدهاي متقاضي و مديران اجرايي دانشگاه در طول هفته و سانس هاي آموزشي برای دانشجويان، كاركنان و اعضاي هيأت علمي و همچنین چندين سانس اختصاصي جهت تمرين تیم‌های منتخب دانشجويان و كاركنان ارائه شده است.
سانس هاي متعدد تفريحي در طول ايام هفته برای دانشجويان و كاركنان دانشگاه و برگزاري مدرسه آموزشی و آکادمی شنای فرزندان كاركنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان در نظر گرفته ‌شده است.
سالن های بدنسازی و تنیس روی میز مجموعه همچنان در طول ساعات فعاليت استخر با حضور مربي مجرب، آماده ارائه خدمات به اعضاي هيأت علمي، كاركنان، دانشجويان ورزشكار، بازنشستگان و خانواده های آنان است و دوره آموزشی بدنسازی زیر نظر دکتر ابوالفضل هاشم پور رزیدنت تخصصی پزشکی ورزشی دانشگاه، مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و آمادگی جسمانی و فدراسیون جهانی IFBB با ارائه برنامه های بدنسازی و امادگی جسمانی، تقویت و ارتقای توان قلبی و تنفسی، ارائه برنامه تمرینات هوازی و استقامتی و طراحی تمرینات بدنسازی اختصاصی رشته های ورزشی مختلف در محل مجموعه استخر و سونای شهید توکلی برگزار می شود.
علاقه مندان می‌توانند برای استفاده از این امكانات ورزشي به آدرس خيابان نصرت شرقي، نرسيده به ميدان توحيد، دانشكده پرستاري و مامايي، مجموعه استخر و سوناي دانشگاه علوم پزشكي تهران مراجعه و يا برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره‌ تلفن 66420738 تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، براي دريافت برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سونا طي تابستان سال 1397 اینجا كليك كنيد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 1 1 1

زمان بندی استخر را نمیتوانم باز کنم