امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
16 آذر 1400

قدردانی رئیس دانشکده پزشکی از دکتر حمید ذاکری استاد گروه داخلی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر بيگ محمدي رئیس دانشکده پزشکی، ضمن اعطاي حکم بازنشستگي دکتر حمید ذاکری استاد گروه داخلی و قدردانی از خدمات ارزشمند وي گفت: اساتید بازنشسته سرمایه معنوی دانشگاه هستند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکي، صبح روز سه شنبه ۱۶ آذر ماه دکتربیگ محمدي رييس دانشکده پزشکي، طي گفت و گويي صميمي با دکتر حمید ذاکری عضو هیات علمی گروه داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم، ضمن تقدير از خدمات ارزشمند علمي و پژوهشي و سالهاي حضور در دانشگاه، حکم بازنشستگي ايشان را اعطا کرد. 
رئیس دانشکده پزشکی گفت: متاسفانه در بازنشستگی اشکالی که در برخی موارد وجود دارد، حذف افراد از پیکره دانشگاه است، قطع همکاری با فردی که 30 سال تجربه کسب کرده، یک منتور و سرمایه معنوی بوده، باعث خسران دانشگاه می شود.
وی با انتقاد از نبود ساز و کار مشخص و یک روش سیستماتیک در نحوه همکاری مجدد با بازنشستگان گفت: برخی اساتید زمانی بازنشسته می شوند که هنوز پویا و فعال هستند و صرفا به علت قوانین استخدامی بازنشسته میشوند، در حالی که با فراهم کردن شرایط و محیط مناسب میتوان از این پتانسیل استفاده کرد، چرا که بسیاری از اساتید، علاقمند به ادامه فعالیت خود در سطح دانشگاه هستند.
دکتر ذاکری در این گفت و گو با انتقاد از ضعف نظارت در سطح بیمارستان های دانشگاه گفت: امیدوارم نظارت ها به صورت منظم تر و شکل سازمان یافته تری به خود بگیرد.
وی از رئیس دانشکده پزشکی درخواست کرد: در جذب اعضای هیات علمی به شاخص ها و توانمندی های علمی اساتید بیشتر توجه شود تا بهترین ها جذب دانشکده شوند
در پایان دکتر بیگ محمدی ضمن قدردانی از زحمات و خدمات دکتر ذاکری در سالهای حضور در دانشگاه حکم بازنشستگي، به همراه هدیه ای به رسم یادبود به ایشان اعطا کرد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0