امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
14 مهر 1398

مراسم بازنشستگی همکار دایره امتحانات دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی،در این مراسم که پیش از ظهر امروز یکشنبه 14 مهر توسط همکاران دایره امتحانات و با حضور پرشور همکاران سایر واحد های دانشکده پزشکی در سالن شورا برگزار شد، دکتر آرش عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی با بیان این که ما بیشتر ساعات مفید و فعال عمر خود را در محیط کار و در دانشکده سپری می کنیم و با قدردانی از تلاش های نادر سرتاج گفت:  با تعامل، همکاری، گذشت میتوان ضمن انجام امور محوله از وظایفمان لذت ببریم.
در ادامه دکتر فردین عمیدی معاون مالی و اداری دانشکده پزشکی اظهارداشت: نادر سرتاج از جمله کارمندانی است که جای خالیشان در اداره   حس می شود اما بازنشستگی نیز بخشی از زندگی است.
دکتر پانته آ ایزد مدیر آموزشی پزشکی عمومی نیز با تبریک افتخار بازنشستگی به اقای سرتاج گفت: بازنشستگی آغاز یک مرحله جدید  از زندگی است و مفهوم و معنی آن این است که خداوند به شما توانمندی داده که ۳۰ سال در یک مرکز آکادمیک خدمت کنید و با بازنشستگی دوران جدیدی در زندگی شما آغاز می شود که امیدوارم مانند سی سال قبلی فردی موفق و موثر باشید.
در پایان این مراسم و پس از بیان خاطره گویی همکاران، دکتر عکاظی و دکتر عمیدی و علی نجفی به نمایندگی بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی با اهدای لوح های جداگانه از زحمات نادر سرتاج تقدیر کردند.عکس یادگاری همکاران حسن ختام این مراسم بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0